| TheSherminator a întrebat:

De ce femeile sunt mai predispuse sa insele decat barbatii?

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Experienta ta personală care te a dus la o lungă perioadă de labă și frustrare nu o poți generaliza la nivel de populație, să știi.

| Adry05 a răspuns:

Ce zici tu acolo?! e exact invers

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Barbatii înșeala mai mult si mai des decît femeile. Sunt si cazuri de femei care își înșeală partenerii, dar aceste cazuri sunt mult mai rare decît in cazul barbatiilor care îsi înseală nevasta.

| MarianWLF a răspuns:

Nu e neaparat asa, dar o explicatie ar fi faptul ca o femeie va fi abordata de mult mai multe ori decat un barbat, o femeie frumoasa primeste mereu oferte si complimente, noi ca baieti nu prea patim sa vina o fata sa ne abordeze sau sa faca complimente, se intampla foarte rar, fetele au mult mai multe ocazii ca noi, daca vor.

| RAY a răspuns:

Nu este adevarat asa ceva, in fapt infidelitatea este mai mare la barbati, dar barbati cu cine inseala cu fantome, desi e cam egalitate sau o diferenta cateva procente maxim

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza cucului mic pe care il au barbatii si a imposibilitatii lor, sa satisfaca o femeie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca presupunerea ta reprezinta o apreciere cu totul subiectiva, rezulta ca nu se poate oferi un raspuns obiectiv, logic si rational unei astfel de intrebari. Sanatate! big grin

| minrest a răspuns:

Personal, cred ca este o perceptie aberanta a ta, care tradeaza o dispozitie paranoida. Barbatii sunt mult mai dispusi sa insele; prioritatea barbatilor e sexul, a femeilor, relatia.

| Hammurabi a răspuns:

Înșeală doar idioții frustrați și lipsiți de caracter.
Și bărbați și femei.
Cine dracu stă să-i numere pe ăștia?

| Plato a răspuns:

Unde ai vazut asta, sau de unde ai luat-o?

| Endoryus a răspuns:

Ce studiu inteligent spune asta? laughing Sau e facut de tine si presupunerile tale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai intreba de ce apa-i udã?