| Petronela a întrebat:

De ce in unele cazuri unele fete urate se uita la baieti frumosi iar ei se uita la fel tot atat de frumoase ca ei?happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din două motive: lipiciul și interesul.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-i furmos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hai sa fim seriosi, toti ne uitam dupa frumusete!
Chiar daca ai persoana iubita langa tine, tot e cineva care pentru 1 sec iti atrage atentia!

Frumusetea e ca un ideal de perfectiune, toti vrem sa-l atingem cumva!

| Crisu a răspuns:

Pentru ca asa e viatsa.tot timpul ne dorim ce nu putem sa avem happy

| Razvan a răspuns:

Pai in general cam la asta se rezuma totul:la uitat, la privit si la holbat ca-n rest le e teama sa se apropie.Cred si eu, cand vezi un uber tip semi dezbracat si cu o turma de fete in spate, de ce dracu sa te mai bagi in seama cu el, cand el are ce face in fiecare minut al vietii lui hiper cul?oh go on

| Alisa a răspuns:

E frumos ce-mi place mie, sau ceea ce vad eu frumos tu poate vezi cel mai urat posibil. Urasc conversatiile astea despre frumusete, uratenie, niciodata nu se va ajunge la un punct comun. Toti oamenii sunt frumosi in felul lor!

| Sapphire a răspuns:

Mai, fiecare persoana are o viziune diferita asupra frumosului. Nu exista persoane urate, ci doar persoane pe care tu le vezi diferit fata de altii, si persoane care nu stiu sa isi puna in evidenta frumusetea.

| cristianorudi7 a răspuns:

Am vazut eu destui urati, pitici si grasi cu niste bunaciuni, ma si miram dc plw stau cu ei, nu pot sa inteleg

| YourDailyApple a răspuns:

Este ca te crezi vreo diva?

| Silvara a răspuns:

Sa stii ca frumusetea nu este doar exterioara, ci si interioara, iar aceea este mult mai importanta! Dupa parerea mea, frumusetea exterioara este doar o arma pentru a-i manipula pe cei din jur. Crede-ma! Trebuie sa cunosti o persoana inainte sa o critici!
Pa-pa!

| ScandaL a răspuns:

Deci nu am priceput...Prima parte am inteles`o cat de cat...``iar ei se uita la fel tot atat de frumoase ca ei?`` de aici nu mai inteleg

| Диана a răspuns:

După ce scrii şi tu mai uman, poate o să-ţi răspund şi eu.Pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga noastra, frumusetea este in ochii celui care priveste. Deci ceea ce pentru mine este frumos pentru tine poate fi urat si invers. Sa inteleg ca ai vrea sa fie interzise privirile dintre oamenii pe care tu ii consideri frumosi si cei pe care ii consideri urati. Reprezinti vreo autoritate care imparte oamenii in frumosi si urati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cu mine sex/