| -TattO- a întrebat:

Fetele mai frumoase se uita neaparat la baieti super frumosi?
Acum nu am luati cu " nici sa fie dala urat sau nu stiu ce"
ca, acum toate fetele sunt frumoase da nici baietii nu se lasa.

Ati vazut si baieti mai frumosi cu fete mai urate? (intr-un fel sau altu)
Ati vazut fete frumoase cu baieti mai simpli? (stit la ce ma refe)

Cat de mult conteaza sa arate super bine baiatu? daca tu te crezi asa frumoasa?

uneori ma dezgusta asta. Fetele trag concluzia dupa cum arati nu dupa cum vorbesti.

La urma urmei din vorbe denunti cine esti

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

TattO hai sa iti explic. Fetele nu se mai uita doar la frumusete in ziua de azi. Daca ai bani, ai pl mare si esti si frumos esti barbatul perfect pentru orice fatawinking. Daca nu ai nici macar una din alea 3, dar nu cred ar fi o ironielaughing, esti chiaun.
Sincer mosule in ziua de azi nu se mai uita nimeni la sufletsad. Cand vorbesti de suflet, or sa iti zica ca fu. i stafiilaughing.

| Sara2 a răspuns:

Eu cunosc 2 cupluri, ei papusa de baieti toate fetele moarte dupa ei si ele femeile dulap straight face nu exagerez cand zic 100 kg, dar unde apare iubirea adevarata aceea care ierti orice, poate fi si monstru pers de langa tine

| blue-star a răspuns:

Eu nu ma iau asa de mult dupa aspect.Pentru mine, la un baiat exteriorul conteaza doar 40% iar interiorul 60%, deci nu trebuie ca baiatul sa fie, nu stiu, ca Zac Efron sau Justin Timberlake, intelegi ce zic? E mai important cum si ce face si cum si despre ce vorbeste.

| Sapphire a răspuns:

Fiecare om are o viziune diferita asupra frumosului. Nu exista oameni urati in general, ci persoane care nu stiu sa isi puna in evidenta frumusetea sau persoane care nu stiu sa aprecieze acest lucru. Toti suntem frumosi in felul nostru. Toti avem ceva special. Cu acest ceva special le trezim celorlalti interesul pentru noi.
Acum depinde si ce cauta o anumita persoana la un posibil partener de viata.
Este adevarat ca vocabularul pe care il ai te descrie. Spune foarte multe despre cineva.