| Vacaru_Anastasia_1999 a întrebat:

De ce baietii frumosi se uita ori la panarame ori la fete urate? Si fetele frumoase sunt impreuna cu niste baieti de mai mare durerea de cap!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care baiat frumos se uita la una urata? in telenovele, orice baiat frumos cauta una frumoasa sau sta cu una urata ca sa faca sex cu ea, tu sa inteleg ca esti o fata frumoasa nici unu nu se uita la tine? serios asta chiar nu o cred, tu te uiti la aia urati? nu cred

| Anonimuserr a răspuns:

Afirmatia asta a ta este profund falsa.
Nu este adevarat. Putem sa spunem ca unii recurg la asta pentru a fi impreuna cu fete frumoase pitipoance.

| raluk27 a răspuns:

Pt ca in cazul panaramelor, pot obtine sex fara prea mult efort (pe principiul " asa e din aia care vrea. Daca a vrut cu x, y si z, o sa vrea si cu mine), iar fetele urate compenseaza prin altceva. Sunt interesante, inteligente, pot fi niste partenere excelente de conversatie. De multe ori, atractia vine din cuvinte, din atitudine, din ceea ce transmiti.
Frumusetea e in ochii privitorului. Nu inseamna ca daca el e frumos, trebuie musai sa fie cu una la fel de frumoasa. Sunt si persoane care nu se cramponeaza atat de tare de fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii chiar aveti probleme cu generalizarea

| Ohaithar a răspuns:

Pentru că panaramele sunt bune la pat, și fetele urâte nu sunt la plictisitoare ca cele frumoase.