| anonim_4396 a întrebat:

De ce insala baietii iubitele lor? care este motivele pentru care isi tin o amanta dar in acelasi timp pastreaza relatia cu iubita? cu ce greseste iubita de baiatul alege sa o insale cu alta?

15 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fiecare inseala cu alt motiv!
Unii se lasa ispititi de-o fusta scurta si niste sanii mari,altii insala pentru ca asa sunt ei construiti.
Vor sa se simta mai barbati!
Cum am spus, fiecare insala cu alt motiv!
Unii pentru ca la amanta gasesc, ce nu gasesc acasa.
Pentru ca in timp ce iubita ii refuza anumite lucruri si se supara mai des, amanta e intelegatoare si gata sa-i ofere oricand sex. Pentru ca nu-l preseaza cu intrebari, ci doar il ajuta sa-si descarce frustarile.
Altii insala din dorinta de ceva nou!
Altii pentru ca nu iubesc!
Altii pentru ca nu se mai inteleg cu partenera si cauta alinare in alta parte.
Si sunt ''n'' motive pentru care un barbat insala!

| h3r a răspuns (pentru NoSmile):

„Pentru ca in timp ce iubita ii refuza anumite lucruri si se supara mai des, amanta e intelegatoare si gata sa-i ofere oricand sex. "
Da, însă ei o spun și este o prostie. Femeia ta o ai acasă pentru că tu ți-ai ales-o, pe aia o iubești și o respecți. Dacă nu primești ce vrei, nu înseamnă că femeia e proastă și nu vrea, înseamnă că tu ești dobitoc și n-o respecți.

| NoSmile a răspuns (pentru h3r):

Pai daca o respecta-n-o mai insela!
Eu asa zic...

| h3r a răspuns (pentru NoSmile):

Cel mai corect.

| NoSmile a răspuns (pentru h3r):

Pupici! >big grin

| h3r a răspuns (pentru NoSmile):

:*

| Doηηa a răspuns:

Greșește că stă cu un măgar!

| RAY a răspuns:

In primul rand ma voi referi la tineri cu varsta intre 16 si 20 de ani,desigur ca fiind la pubertate si cu multi hormoni in cap iar dorinta sexuala e mare rolul mascului este de a face sex cu cat mai multe femei,in primul rand o relatie inseamna resposabilitate,maturizare, staut fianciar, uni nu au chef de asemenea resposabilitati de aceea aleg sa aiba cat mai multe experienta, omul e poligam din fire, acuma serios de ce sa nu aiba un barbat mai multe partenere de ce sa stea doar cu una?

| Danzell a răspuns:

LIMBA ROMANA... do you speak it?

De ce inseala depinde de ambele parti. Daca iubita si amanta se complac in situatia...atunci nu cred ca e vina barbatului.
Pentru ca il lasi,
Fie esti prea dependenta de el, si asta crede-ma ca e enervant,
fie esti prea rece cu el

restul vezi mai sus

| tubica a răspuns (pentru Danzell):

...'care sunt motivele'...
scuze draga, in timp ce scriam intrebarea am vrut s-o formulez altfel si am uitat sa conjug si verbul 'a fi' corect.

| Geezgirl a răspuns:

Vor sex.

| JasminNoir a răspuns:

Poate ca au nevoie de ceva nou si s-au saturat de aceeasi partenera...Dar asta nu-i o scuza pentru ei laughing

| Fetytza99 a răspuns:

Na inseala deoarece cateodata, se plictisesc de noi. Dar ei tot ne iubesc.

| Marius022013 a răspuns:

Majoritatea o fac din prostie, ca mai tarziu sa-si dea seama ca au fost niste dobitoci happy. Have a nice day!