| lolylolypops a întrebat:

Daca isi insala iubita din prima zi de relatie cu fosta lui iubita si continua sa o insele in fiecare zi cu aceiasi fata ce simte el pentru ele? Pe care o iubeste? Iubita sau amanta?

Răspuns Câştigător
| alyad a răspuns:

Uite un sfat pe care il poti aplica, nu neaparat in aceasta situatie. Daca era cu adevarat indragostit de pima fata nu se mai indragostea si de a doua.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu iubeste pe niciuna, efectiv se distreaza cu amandoua.
Si se simte grozav.

| darrio2007 a răspuns:

Nu iubeste pe niciuna. Vrea doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe amandoua sau pe niciuna. La baieti sexul e o necesitate, e ca si senzatia de foame sau sete. Si oricum, nu cred ca se poate numi inselat in prima zi de relatie, o relatie poti avea doar dupa ce ajungi sa cunosti pe cineva, pana atunci sunt doar intalniri.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pe niciuna

| JosePpPp a răspuns:

1. Fosta o tine doar PENTRU SEX. 2. Nu o iubeste nici pe actuala incat sa renunte la sexul din partea fostei.

| spintEE a răspuns:

Pe niciuna. Vrea sa le **** pe aman2 laughing

| smartyx a răspuns:

Mai bine nu se combina cu tipa noua si ramanea cu fosta lui iubita. Eu cred ca s-a combinat sa o faca geloasa pe fosta. Nu stiu daca poate fi vorba despre iubire pana la urma.

| CIICriss a răspuns:

Pe niciuna. Daca ar fi iubit-o pe actuala, nu o insela si daca o iubea pe fosta, nu se despartea de ea.