| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-as da viata pentru iubita mea!

Voi ati face la fel pentru iubitele voastre daca ar fi necesar? Baietii

24 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Blonda aia de care ziceai mai ieri ca e panarama? Eu nu prea mi-as da viata pentru nimeni, as face tot posibilul sa scape toata lumea. Daca nu, as scapa eu. Da, e egoism.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughing))
Ete aia...aia e o crv.o aventura de 2 zile...sunt intro relatie serioasa de ceva timp.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica aventura aia de 2 zile s-a suprapus cu relatia serioasa si vii cu vorbe mari cum ca ai muri pentru ea, dar pe de alta parte nu poti sa ii fii fidel nici 3 zile?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughing)

Mai gresesc si euhappy

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Oricum cand m-am intalnit cu aia eram beat si acum imi pare rau.
Eram la un prieten nahhh

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Si atunci cand am pus intrebarea aia cu blonda eram beatlaughing)
Turta laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa nu mai fii beat daca atunci faci chestii reprobabile.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu voi mai fi...
A fost la un botez..nah

| alexandrualind a răspuns:

Eu nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sigur. Mâine ai fi dispus să te arunci în fața trenului ca să o salvezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da..As fi dispus sa fac orice ca sa o salvez.
O iubesc enorm.
Si as face orice pentru ea.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

husband material.
Stai calm, peste 2 luni o să vă despărțiți și-o să zici că e curvă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adică bomba aia cu care te lăudai pe aici?

Cu fetița ta cum rămâne, idiotule? Acum ceva timp ziceai că doar ea te oprește să nu te sinucizi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Eh lasa ca nu ma despart

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Știu că ăsta e doar un site dar mi-e frică să nu fii la fel de prost și în realitate.

Cum dreacu să îți dai viața pentru o tipă când tu ai un copil?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica ce treaba au copii mei cu ce crv umblu eu?laughing
Aia era o crv.
Oricum am trecut peste starea aia.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu vad lucrurile altfel... oricum, mam zis ca sunt in stare.
Sper sa nu fie cazul!
Dar daca e nu voi sta pe ganduri

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Auzi la el, și-ar da viața pentru o „crv" când are un copil de crescut.

Chiar dacă ai tu 1.96 dacă te-aș fi auzit că spui asta în public nu aș fi ezitat să mă ridic pe vârfuri să îți ard două după ceafă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si dupa iti dai seama si singur ce ar fi urmat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș face orice pentru ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai du-te in branza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fml