| Smiiiiiiiiiile a întrebat:

De ce iubim straight face?

25 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

De prosti

| Pissy a răspuns:

Ca sa fim iubiti. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Papusik a răspuns:

Nu stiu sad. Oricum daca iubim suntemi dupa aceea dezamagiti straight face, tristi sad.
Cei care nu iubesc au o viata frumoasa, isi bat joc, se distreaza crying.
Asta e sad

| Daysukki a răspuns:

E vina lui Cupidon nu a noastra!

| Lollipopy a răspuns:

De prosti laughing

| Alinaga a răspuns:

Scuze dar am ajuns la concluzia ca iubim de prosti ce suntem iar cei ce nu iubesc se distreaza isi bat joc si sunt fericiti. poate ca viata e mai frumoasa fara iubire imi cer scuze dara sta e parerea mea

| SexyCioco a răspuns:

De placere. asta e raspunul meu

| Annd a răspuns:

Dă proşti.

| nury a răspuns:

Pentru ca ne indragostim big grin laughing

| Bulinaaaaa a răspuns:

Uneori ca sa suferim...straight face

| Lulu44 a răspuns:

Pentru ca fara iubire nu am fi oameni, ci niste roboti... Din intrebarea ta sa-mi dau seama ca iubesti pe cineva, dar tu nu iti doresti asta? Daca nu am avea sentimente, degeaba am trai pe lumea asta.

| maya1030 a răspuns:

Iubim pentru ca am fost facuti din iubire cu asta ne-am nascut pentru asta suntem facuti pentru a iubi si a da nastere unor oameni prin iubire.

| Lexycesium a răspuns:

Din lipsa de ocupatie[laughing]!

| sensibilosu a răspuns:

De geaba

| Maela a răspuns:

Pentru ca ne place, pentru ca simtim,, fiecare om iubeste ceva anume

| Lucian_4323 a răspuns:

Iubim ca sa traim!

| Whiff a răspuns:

Pentru ca altfel nu am putea uri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ne simtim incompleti si tindem sa ne alipim unor persoane, calitatile carora ne ofera posibilitatea de a trece barierele pe care singuri nu ne simtim in stare sa le trecem. Asa cred eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să nu urâm, să nu fim niște brute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa mă rog și de ce stupid? Am zis pur și simplu, că fără iubire lumea s-ar transforma în ură sau indiferență și am deveni niște brute. Pe cine-am mai supărat și ce ați văzut stupid în răspunsul meu?

| Darkeye a răspuns:

Raspunsul meu e iubim pentru ca, uneori avem nevoie de o persoana care sa fie alaturi cand nu intelegi ceva, dar sa te asiguri cai de ingredere nu sa-si bata joc de tine si asa. iar uneori suferim din cauza asta, ca nustii ce sa faci si nu stiu ce sa mai zic tonguebig grin

| Darkeye a răspuns:

Raspunsul meu e iubim pentru ca, uneori avem nevoie de o persoana care sa fie alaturi cand nu intelegi ceva, dar sa te asiguri cai de ingredere nu sa-si bata joc de tine si asa. iar uneori suferim din cauza asta, ca nustii ce sa faci si nu stiu ce sa mai zic tonguebig grin

| beatrice06_8752 a răspuns:

Pentru ca suntem oameni. happy

| name46 a răspuns:

Pentru ca este cel mai placut si mai frumos lucru din viata unui om.

Întrebări similare