| jagoowat a întrebat:

Daca iubita mea sta pe invizibil si raspunde greu la mesaje si ma suna si inchide repede, si apoi am zis ce e, si cica a sunat din greseala, oare sunt sanse mari sa ma insele?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destul de mari.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E plictisita de tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, iar raspunsurile pe care le dau unii aici sunt la mișto, suna o pe ea si intreaba o, numai ea stie de ce raspunde greu sau de ce te sună si inchide. Ce varste ave ti voi?

| 1997onur a răspuns:

Nu te mai lua după toți handicapați care răspunde aiurea și da răspunzi cu ură în ei.

Nu te înșeală o stresezi cu mesaje mereu frate și este toxic așa ceva poate nu-ți dai seama dar asta așa este o stresezi și are și treaba în casă și nu poate sa stea pe telefon toată ziua poate ii controlează părinți telefonul și sta și cu frica sa nu o vadă părinți plus dacă mai are de făcut de mâncare în casă și de făcut curățenie îți dai seama ca este obosita și ia și dacă tu suni din 5 în 5 minute pai crezi ca ia mia poate sa mai și vorbească și curat și mâncare și mai are și ia momentele ei ca fată nu te mai lua după ăștia care tiau răspunsul ca da te înșeală au ură și răutate în ei nu te înșeala frate stai liniștit.

| Roliii a răspuns:

Aia face ghosting, mai inainte ai zis ca e online, nu mai e interesata de tine

| Maraa345 a răspuns:

Daa.
Te inseala
100%
Da-i papucii.
The end.

| jagoowat explică (pentru Maraa345):

Da de ce esti asa sigura?

| Maraa345 a răspuns (pentru jagoowat):

Am visat azi-noapte.
Pai daca tu habar n-ai de "iubita" ce face ea, vii aici sa intrebi ce si cum si te astepti sa ghiceasca lumea-n stele ce face ea.
Nu mai bine comunici cu ea si afli raspunsul.
Banuiesc ca ai esti minor, iti dau crezare.

| Maraa345 a răspuns (pentru Maraa345):

Esti *

| LonelyGuy92 a răspuns:

Mai rau de atat in momentele alea e posibil sa fi fost infipta bine in ciocan sau ciocane si de asta sa iti dea cu ocupat

| Anaelena283 a răspuns:

Da

| jagoowat explică (pentru Anaelena283):

Vreau sa aud mai multe, de ce crezi tu asta? da un raspuns mai lung vreau sa aflu mai multe detalii

| 1997onur a răspuns (pentru Anaelena283):

De unde ști ca îl înșelă? Dece faci așa? Dece ei păcatul lui fata aia și o vorbești de rău? nu mai minți sa ei păcate este ușor chiar foarte ușor.

| 1997onur a răspuns (pentru jagoowat):

Ba frate stai liniștit nu te lua după alea doua de sus nu te înșeală ma stai liniștit alea doua sunt drogate amândouă

| jagoowat explică (pentru 1997onur):

Au zis doar ca da, ce raspunsuri mai sunt si alea

| 1997onur a răspuns (pentru jagoowat):

Drogați frate drogați ăștia eram sa spun ceva da mai bine nu spun că-mi face nervi iarăși drogați ăștia