| mady_3481 a întrebat:

De ce iubitul prietenei mele cea mai buna imi trimite mesaje cu ce faci in fiecare zi si ma intreaba daca il plac, cand am fost cu ea sa se intalneasca cu el el mereu imi arunca cate o privire, si de vreo 3 ori ma si pupat pe obraz, ce poate sa insemne astahappy

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vrea un threesome, tu, el si iubita lui

| BlancaFantasma a răspuns:

Isi bate joc de amandoua, nu`i da apa la moara caci vei strica prietenia cu acea fata. sa nu faci greseala sa te indragostesti de el!

| kaylla a răspuns:

Inseamna ca este in primejdie prietenia voastra, a fetelor. Un barbat care ii face avansuri prietenei iubitei lui nu e normal si nici nu e corect. Este o totala lipsa de bun simt din partea lui si mai rau daca tu il accepti! Cred ca ar trebui sa stai de vorba cu el, sa-i zici ca nu e bine ce face si sa se opreasca!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Vai,ce intrebare buna...si un tampit si-ar da seama ca te place!

eu zic sa ii arati prietenei tale mesajele, si sa ii dai tipului de inteles ca NU te intereseaza.
prietena ta ar fi super-suparata pe tine daca ai umbla cu iubitu` ei. spune-i prietenei tale.

| Banannie a răspuns:

Pai probabil a inceput sa se simta atras de tine

| CopilaEmo a răspuns:

Cred ca te place...sau poate te iubeste.asa ii baieti

| DrugsAndDubstep a răspuns:

E clar ca ii place de tine!