| doareustreet a întrebat:

imi place de o fata iar pe acea fata o cunoaste aproape toata scoala, iar de cateva zile a inceput sa se plimbe prin fata clasei mele si arunca asa subtil o privire la mine de fiecare data cand coboara si urca... ce sa insemne?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Zambeste-i si salut-o si tu.
Daca reactioneaza pozitiv, tu esti intr-adevar cel vizat si probabil, te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place. EuGeniule...

| FilipEmanuel a răspuns:

Sau doar ti se pare laughing) si mie de fiecare data cand imi placea de o fata aveam impresia ca ea e inebunita dupa mine

| blackspe3d a răspuns:

Posibil ca ea sa-ti dea un semn. du-te si vb cu ea.succes

| vladflame6 a răspuns:

Te place... vorbeste cu ea ca orice om normal...