| alexafetitadolce a întrebat:

Buna!big grin :X
Poi vreau si eu o parere... Sau daca se poate un sfat big grin
Am in clasa un coleg pe care il plac foarte mult big grin si el pe mine la fel...
El ma intreaba mereu daca vreau sa fiu cu el dar trebuie sa spun mereu nu din cauza colegelor mele care se oftica si se supara pe mine dar nu numai atat niciuna nu mai vb cu mine si incep s fac misto se dau mari etc.
Baiatul asta s-a rugat toata ziua de mine sa fiu cu el a scris pe tabla 'te iubesc georgy'... A vrut sa ma pupe dar nu a reusit decat pe obraz oricum maine va urma o mare cearta cu colegele la scoala deoarece s-u ofticat din seara asta de cand m-a pupat

Deci in concluzie sunt ofticate
Nu stiu cu cine sa aleg cu el sau cu ele oricum ele se supara din orice
Vreau si eu o poarere sau un sfat

fundita happy

4 răspunsuri:
| Doo a răspuns:

Baiat

| BuBuLoi21 a răspuns:

Buna. parerea mea este ca nu sunt prietene adevarate. daca ar fi te-ar sustine si s-ar bucura pentru tine. de asemenea e posibil ca si ele sau unele din ele sa-l placa. eu zic sa il alegi pe el. mai bine sa regreti ca l-ai ales ( desi nu cred ca e posibil ) decat sa stai cu indoieli ca nu ai avut curaj sa risti. sper ca te-am ajutat. :*

| Anca_9035 a răspuns:

Buna,

in primul rand acelor fete nu le mai poti spune prietene...

eu in locul tau l-as alege pe baiat deoarece deca va placeti va puteti oferi clipe frumoase, de neuitat in timp ce, cu colegele tale o sa te certi mereu si o sa te faca sa fi suparata

accepta-l pe baiat!

e cel mai bun lucru

in legatura cu ele...
cautati alte prietene de incredere care sa te sustina, si n care poti sa ai increderetongue

byewave:*

| Ioana_2830 a răspuns:

Scumpa,eu iti spun dupa parerea mea,ca ar fi cel mai bine sa fii cu acel baiat, din cate am inteles te place mult si daca si tu il placi la fel de mult, nu inteleg care e problema? Prietenele aceleaa... daca ti-ar fi intr-adevar prietene nu ar rade de tine si te-ar sustine in alegerile pe care vrei sa le faci!:* Sper sa iti fi fost de ajutor :*happy