| randy93333 a întrebat:

De ce la mare femeile care fac topless sunt cele cu sânii medii/mari iar cele cu sânii mici nu fac? Pana la urma faci topless ca să ai un bronz uniform sau doar ca să ai ce arata?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu am stat sa le numar si sa le masor, dar daca o fi asa cum spui tu, este pentru ca sunt superficiale si usor influentabile. Frumusetea unei femei nu se masoara prin dimensiunea sanilor, dar ele nu mai stiu asta, pentru ca se uita prea mult pe Instagram.
Cele mai frumoase femei de pe planeta, nu se remarca prin dimensiunea sanilor (sau a bucilor), ci prin armonie corporala.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Fetele cu sanii mici sunt complexate ca nu au sani, de aceea nu vor sa-i expuna la toppless, ca nu au ce arata.

La fel ca si baietii cu puta mica si foarte mica, nu vor merge niciodata la nudisti, tot din cauza acestui complex.

| dullcat a răspuns:

Poate daca nu existau atatea persoane nesimtite care sa le judece/insulte in functie de niste proportii de frumusete inventate, stateau si ele topless la plaja.

| StoicAnalysis a răspuns:

Tu te-ai duce la mare bottom-less stiind ca ai penisul mic?
Asa este si pentru ele. Sanii lor sunt parti intime. Pieptul nostru nu este atat de intim.