| товарищ a întrebat:

In ce tara au femeile sanii cei mai mari?

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu am aflat acum cateva luni. Am incercat sa descopar raspunsul la aceasta intrebare si am aflat ca fetele din japonia au sanii dezvoltati si. frumosi rau :x. https://www.google.ro/......ps?/search Asa zic eu.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Rusia şi Japonia.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in. Tzataria mare.

| Katoteshika a răspuns:

Depinde de cum se dezvolteaza fiecare femeie in partewinking
nu poti zice ca e Rusia, Romania, Japonia, etc...
fiecare femeie are sistemult ei de a se dezvolta si difera nu numai de la femeie la femeie ci si din cauza climei, temperaturii, factorii de mediu, mancare, etc.

| kx123 a răspuns:

Rusia - cele mai mari.
Romania - mijloc.
Japonia - Cele mai mici.

| ??????? explică (pentru kx123):

___________________
( ok

| ooolifeoolol a răspuns:

Tara sanilor.

| UzzY475 a răspuns:

:d Russya