| TreiSurori a întrebat:

De ce ma dor ovarele dupa ce ma masturbez?

Răspuns Câştigător
| Claudix a răspuns:

Pai in cazul asta e simplu.Din cauza hiperexcitatziei.Pe unele le dor ovarele la altele le tremura genunchii etc.No stress

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Epic!
PS : Cauze pot fi multiple, de la chisturi, la infecții și multe altele.

| TreiSurori explică:

Dupa cum am scris mai sus, nu penetrez.Nu bag nimic inauntru.

| Claudix a răspuns:

Cu ce o faci? Poate a fost prea adanc si de aia. Eventual alege un vibrator mai mic daca e cazul

| TreiSurori explică (pentru Claudix):

Nu penetrez, sunt virgina.Ma refer la orgasm clitoridian.

| Claudix a răspuns (pentru TreiSurori):

Pai in cazul asta e simplu.Din cauza hiperexcitatziei.Pe unele le dor ovarele la altele le tremura genunchii etc.No stress

| costelus25 a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic ginecologhappy

| MikeSecret a răspuns:

Pentru ca ovarele dor si la lovituri sub centura. Chestia e ca unii nu i doare deloc chiar si loviti cu piciorul. In schimb la fete doare mai tare lovitura peste pasar... si peste ovare

| IonutGrozav a răspuns:

Probabil ai afectiuni neinflamatorii ale ovarului trompei Fallope si ligamentului larg, asa ca cel mai bine ar fi sa mergi fuguta la doctor.