| 354 a întrebat:

De ce ma suna mereu daca in urma cu doua saptamani mi-a zis ca nu ma mai iubeste ca s-a saturat. Eu nu l-am mai sunat si acum ma suna tot timpul de la 7 dimineata si nu inteleg de ce? imi zice ca o sa ma viziteze la liceu? De ce vorbeste cu mine daca nu ma iubeste de ce ma suna?

4 răspunsuri:
| 354 explică:

Nu nu m-am culcat cu el, dar de ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a pus la incercare sa vada daca esti in limba dupa el. e prost.credea ca o sa vii taras la el sa-i ceri iertare si sa te primeasca inapoi.cand a vazut ca nu e cazul, a intrat in panica.acum spune-i tu ca nu-l mai vrei.sa vezi cum se taraste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna numele meu vreau sa ramana anonim, am trecut si eu tot prin aceeasi situayie, azi imi spunea ca ma iubeste, iar maine imi spunea ca nu ma mai iubeste, nu i mai da atentie fii indiferenta fata de el si asta il va durea.am si eu o intrebare pentru tine... te ai culcat cu el?