| florinnica83 a întrebat:

De ce ma viziteaza nimeni?

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

Pentru ca nu esti special sau nu ai dusmani te intelegi bine cu toata lumea oricum bv tie eu sunt invidiata de multa lume si imi fac zilele negre acele persoane. FUNDA?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Te vizitează nimeni ca să nu te viziteze nimic.

| тecнιннιlα a răspuns:

Pentru ca poate happy.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Stiu nimeni asta e cam insistent si pe mine ma viziteaza seara cand fac dus!

| florinnica83 explică:

Da ai dreptate, imi cer scuze.

| Georgianaaa93 a răspuns:

Buna...nu stiu de ce nu te viziteaza nimeni si apropo ai gresit intrebarea! Fii atent cum scrii! wave

| StopCardiak a răspuns:

Poi ori esti fraier ori esti tembel ori nebun ori nai prieteni ori aia sunt suparati pe uh...nu stiu!