| VIP a întrebat:

De ce mai toate fetele de gasca si frumoase sunt luate de tipi cu fite si impresi proestesti, dupa care si acea fata ia de la acel baiat acele fite si impresi?

O fata cu un comportament placut/dragut de vede la un astfel de tip? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Din naivitate cred si din cauza spiritului de imitatie, cu cat esti mai asemanator cu cel de langa tine, cu atat esti mai bine vazut. Ei bine, eu nu sunt de acord cu aceasta idee.Fiecare are individualitatea lui si asa trebuie sa ramana.
O fata cu un comportament placut sau dragut nu cred ca agreeaza aceste fite si impresii prostestiwinking

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca se simte atrasa de aparenta respectiva fata.Si e normal pana la urma ca si in filmele americane ca cea mai fumoasa/populara sa se cupleze cu zmeullaughing
Si dupa ce o termina cu el are mai multa experienta si mai multe "arfe"laughing
Mai exista si exceptii care nu cad in plasa celebritatii cocalarestiwinking

| nobody_9468 a răspuns:

Nu stiu...
adica si eu cred ca ma bag in aceasta categorie de fetelaughing
pur si simplu, uite iti zic cazul meu:acum' vreo 3 ani eram genul tipic de fata cuminte care invata, tocilaralaughing, acum sunt cea m'ai rea din din clasa, adica nu tin cont de parerea profilor, a parintilor insa n'am renuntat la invatathappy. momentan m-am combinat cu "el" fiindca la un moment dat m-am simtit atrasa de el, insa nu e ceea ce mi-am doritsad. da, am deviat de la subiect, scuze.si poate ca da, e iarna si "cu ajutorul" lui n'am luat bulgareala de la baieti, oki stie el ce zice, are dreptate.

baftabig grin

| constantyna a răspuns:

Pentru ca "cine se aseamana se aduna"!

| lacrimi a răspuns:

Pentru ca le seamana laughing

| mariaw a răspuns:

Cunosti sindromul conform caruia fetele sunt atrase de asa-zisii baieti rai? De cele mai mult ori contrariile se atrag. Plus ca acesti baieti inspira masculinitate...sau o fi doar o toanathinking sau amandoua...sau depindetongue

| Lucky_9459 a răspuns:

Vede ca sub umbrela lui are protectie si se simte protejata
asta e sigur
si fitele le ia pentru ca stie ca nu pateste nimic daca e figuranta si fitoasain fata altora

| oky a răspuns:

Stii cum era melodia aia "fat frumos nu mai e la moda /acum vor dervebei/batietzi rai /ca asta inseamna siguranta/rutina nu e modul lor preferat de viata". Daca intelegi ce vreau sa zic. Adica se "combina" cu baieti de genu asta pentru ca in general sunt "shmecherasi" si sunt respectati de ceilalti si le pot oferi protectie.

| oxigen_9536 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care un baiat de gasca si dragut si tare e loat de o tipa super infumurata, fitoasa si superficiala, care-si bate joc de el sau de persoanele din jurul lui.
in fine probabil ca ii place cum o trateaza, pentru genul lor de fete daca are si portofelul gros e perfect xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca baietii astia de care spui tu stiu si cum sa se poarta cu fetele, iar unele devin emotionate doar daca li se spune ca arata bine in ziua respectiva si uite asa pica in plasa baiatului fitosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai sunt doar impresii, care sunt copiate din spirit de gasca.acele persoane care se poarta ca cineva, care se imbraca la fel ca idolii lor, nu prea au nici vointa nici curaj sa fie ele insele.depind mereu de cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff nu stiu ce sa zic.probabil sti vb aia cine se aseamana se aduna.asta trebuie sa fie dupa parerea mea.si orkm fitzoasele odata si odata o sa o pateasca cu tipi astia cu arfe si figuri si o sa le iasa lor figurile si o sa caute baietii cumintilaughingsau cine stie ce tot prostie sa caute