| kelo1986 a întrebat:

De ce sunt fetele asa materialiste si prefera tipi cu fite si figuri in cap iar ce au in cap si sufletul nu mai conteaza?

Răspuns Câştigător
| CrazySoursD a răspuns:

Vei gasi persoana potrivita chiar cand nu te astepti. Exista fete nematerialiste si chiar cunosc multe fete care cauta un baiat care sa le iubeasca si sa le faca sa se simta bine dar ele nu au gasit baieti asa, ci doar care nu se implica sau pur si simplu le trateaza cu lejeritate.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor bani si le plac acei tipi smecheri cu muschi, fite apoi ii schimba si tot asa. Din cauza societatii au ajuns asa parintii nu le educa corespunzator si isi fac de cap.

| elasexygagica a răspuns:

Bunocule, sufletul nu tine de foame si nu plateste impozitesad de parca voi baietii nu ati vrea sa aveti iubite bogate, fiti seriosi...

| kelo1986 explică (pentru elasexygagica):

Sincer nu... si sunt sincer cand spun asta banu nu conteaza asa mult nu e scopul meu in viata nu aduna maculatura pentru lumea ailalta e adevarat ai nevoie de el sa poti sa traiesti dar nu face un scop din asta cum marea majoritate a fetelor fac si asta e adevarul baietii nu se uita la bani foarte rar vezi asa ceva

| kelo1986 explică (pentru elasexygagica):

Si inca o chestie nu e cum zic fetele nu amorul e tot ce vreau baietii nici pe departe doar ca multe nici macar nu incearca sa vada dincolo de ceea ce se dau ei ca sunt amorul fara macar pasiune sa nu zic sentimente e egal cu 0

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ca majoritatea se cred mari dive si cersesc atentie pe facebook si in viata reala...dar ele sunt niste persoane plictisitoare si foarte ingamfate.Si dupa aia le vezi ca vin pe TPU ca cica vai le-a parasit X pentru Y si nu stiu ce.Decat cand ajung la 20 de ani o sa realizeze ce proaste au fost cand erau mici sau poate nici atuncea ca o sa devina niste cu*ve de cluburi.Asta e ce sa le faci happy

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveMoon a răspuns:

1.majoritatea fetelor sunt asa nu prea gasesti in ziua de azi una care sa iubeasca cu sufletul alea numa povesti sunt pentru uni in ziua de azi rar gasesti foarte chiar si le plac cei ce se dau mari cu fite masini muchi etc dar astea sunt pe bani lu taticu si mamica dar cand ajunge la 20-25 ani si incepe viata atuci nu mai viseaza nici fetele nici baieti si cei ce au un cap si suflet sunt ignorati... inainte omu stia ce e iubirea fara sa citeasca in dex bft

| Couragebv a răspuns:

Pentru ca isi doresc enorm de multe, si unul fara bani nu le poate oferii. Bineinteles ca mai sunt si exceptii, dar sunt asa de rare, de te sperii, incep sa fie pe cale de disparitie, trist dar adevarat, cat ai banii in buzunar si o masina "tare"iti garantez ca 60 % din fete ar ceda foarte usor la tine. sper sa nu te fi dezamagit "keep on looking, you will find what you seek, if you really whan't it"winking.

| Alexandra3012 a răspuns:

Discriminezi fetele, nu toate sunt asa. Eu urasc baietii increzuti si sincer mi-e sila de ei.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Alexandra3012):

Eu sunt baiat si nu sunt increzut si fitos, dar se pare ca in 2017 astfel de baieti sunt ignorati de toate fetele

| CrazySoursD a răspuns:

Nu ne baga pe toata intr-o oala.Asa sunt si baietii deci. fetele de ce nu?

| kelo1986 explică (pentru CrazySoursD):

Faza e ca eu am bani nu castig rau am o slujba decenta si m as folosi de asta daca as vrea dar nu vreau sa o fac tocmai de aia nu imi iau nici masina am ajuns la o varsta la care nu mai caut aventuri da intr-adevar de una mica mi e usor sa gasesc tipe dar eu vreau ceva mai mult happy

| CrazySoursD a răspuns (pentru kelo1986):

Vei gasi persoana potrivita chiar cand nu te astepti. Exista fete nematerialiste si chiar cunosc multe fete care cauta un baiat care sa le iubeasca si sa le faca sa se simta bine dar ele nu au gasit baieti asa, ci doar care nu se implica sau pur si simplu le trateaza cu lejeritate.

| InnocentLoovee a răspuns:

Gandeste-te ca si baietii sunt exact la fel, nu spun ca toti, dar majoritatea. Se combina cu o tipa doar daca arata bine, si de cele care sunt mai putin frumoase isi bat joc, exact cum ai spus tu, nu conteaza ce au in cap si-n suflet. Ma rog, nu toate fetele prefera baietii cu figuri si fite-n cap. happy

Răspuns utilizator avertizat