| Lorє๔คnค a întrebat:

Intrebarea aceasta este pentru fete: Ce fel de baiat v-ar placea(la comportament)?

1)Unul care va cunoaste de mult, care este destept, amuzant, caruia ii plac fetele fara fite, sa fie frumoase in interior, el este sensibil, dragut, si nu se compara cu baietii astia din ziua de azi...

2)Unul care este nou in clasa, dar care vi se pare ca-l cunoasteti de mult, e destept, timid, intelegator si prietenos, caruia ii plac fetele cu acelasi comportament.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege 1)Unul care va cunoaste de mult, care este destept, amuzant, caruia ii plac fetele fara fite, sa fie frumoase in interior, el este sensibil, dragut, si nu se compara cu baietii astia din ziua de azi.
Pentru ca cel "nou" isi poate lua masca aceea de timid, intelegator, prietenos doar pentru ca este "nou". De cel vechi as fi sigura.

2 răspunsuri:
| Lorє๔คnค explică:

Nu, al doilea chiar este asa

| Airplane a răspuns:

1) Unul care va cunoaste de mult, care este destept, amuzant, caruia ii plac fetele fara fite, sa fie frumoase in interior, el este sensibil, dragut, si nu se compara cu baietii astia din ziua de azi... big grin