| Stropdeploaie a întrebat:

De ce majoritatea fetelor din ziua de azi vor doar sex si sa fie intretinute?

Răspuns Câştigător
| SandraEve a răspuns:

Woaw laughing) imi pare rau ca ai dat peste astfel de fete. Dar nu toate sunt asa, iti pot garanta. Ai rabdare ca apare si in viata ta o fata buna, dar ai grija unde privesti

| darrio2007 a răspuns (pentru SandraEve):

Se mai uita si la fraier.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ofera sex contra intretinutului

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca asta este doar in imaginatia ta!
Nu toate fetele vor sex si bani, doar prostituatele.
cand vei inceta sa mai cauti prostituate, vei vedea ca sunt si fete serioase, care nu se arunca la sex si nici nu-ti vor banii, vor o relatie bazata pe sentimente, dragoste samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca in zilele din urma, a devenit o conceptie din ce in ce mai des intalnita si din ce in ce mai larg acceptata/imbratisata, ca pana una alta reprezinta modul ''ideal'' de a-ti petrece cei mai frumosi ani ai tineretii prin tot felul de localuri de fite, care mai de care mai... Ca pe urma fie ce-o fi, fiecare spera sa aiba parte de zicala : ''cum va da/voi domnul''. laughing

| Freya1 a răspuns:

Pai daca intre ele te invarti.
Sunt foarte multe femei ce nu prea au perspective de viitor si atunci ofera afectiune,sex,aventuri, fantezii, o imagine frumoasa cu care sa te mandresti iar tu pentru toate astea sa cotizezi (mai ales daca altceva nu prea ai de oferit, ca daca barbatul are, are si femeia la ce se uita ).
Daca vrei o femeie pe care sa nu o ajuti financiar ia deja una independenta, ce munceste si are slarul ei dar sa nu te astepti sa "te pupe in fund" daca nu ai altceva mai mult decat niste bani in plus.Ca mai sunt multi ce se plang ca ii vor femeile doar pentru bani, si cele ce au deja bani ii lasa, da nu isi pun problema o secunda ca poate o alta calitate nu au.

| Necunoscut112 a răspuns:

Care fete? În România sărăcia e în floare. Prea puţine femei au norocul sa-si plimbe păsăricile prin locuri exclusiviste, pe banii partenerilor.