| Sea_Adina_1993 a întrebat:

De ce menstruatia mea este verde? ce se intampla? trebuie sa urmez vreun tratament?

12 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Verde? n-am mai auzit de asa ceva. mergi la medic rapid

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai magnetizat.

| Sea_Adina_1993 explică (pentru CristiDinBucuresti):

.este posibil sa te magnetizezi si din cauza asta sa se intample asa? de magnetizat m-am magnetizat de la masina mea am un chevrolet aveo si tot timpul ma electrizeaza cand cobor din ea

| Bianca1001Bia a răspuns:

Du-te la doctor

| bowwow970 a răspuns:

Pentru ca esti extraterestra
Brace Youselves Invazi a inceput!

| cezar199 a răspuns:

Poate te-ai masturbat cu o carioca verde laughing)))

| reademik a răspuns:

Menstruatia este verde atunci cand o tii prea mult pe absorbant. ma refer cand sangele este deja inchegat poate avea o tenta maronie. iarasi daca ovulatia principala a fost minora iar a doua zi incepe o a doaua ovulatie, sangele care se va seceta din vagin va fi verde maroniu (dubla ovulatie este destul de rara dar exista), este sange inchegat, nu ai de ce sa iti faci griji, sunt asistent medical, sectia sala de nasteri la maternitatea brasov.

| trollface a răspuns:

Clorofila.

| dedeexde a răspuns:

Sau se poate sa nu fie menstruatia in sine si sa fie doar niste scurgeri din cauza unei infectii, raceli.etc

| Sea_Adina_1993 explică (pentru dedeexde):

Pai menstruatia mi s-a oprit de cateva zile si de acum 2zile imi curge liichidul asta verzui

| dedeexde a răspuns (pentru Sea_Adina_1993):

Atunci nu este menstruatia, este o scurgere normala in caz de raceala sau infectie, depinde de organism, poti sa iti iei niste pliculete de la farmacie pentru *curatarea, dezinfectarea* interna a veginului, tantum rosa sunt cele mai bune, la farmacie cred ca o sa iti recomante si un miniirigator dar eu nu ti-l recomand pentru ca s-ar putea sa te zgarie in interior. asa ca poti face in felul urmator incalzesti apa, pui continutul pliculetului intr-o sticla de 0, 5 l, si incerci sa te speli cu el, in cada

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Da,sfatul meu este sa nu mai mananci spanac prea curand