| Ghostttt a întrebat:

De ce mereu cand nu incerc sa atrag fete, reusesc sa fac asta, dar cand incerc sa le atrag nu reusesc niciodata?

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Singurul sfat pe care ti-l pot sa e sa fi foarte politicos cu ele, asta compenseza mult. gen sa le lasi sa intri primele pe usa, sau sa le dai locul, sau sa le puiintrebari astfel incat sa pari interesat. nu cred ca e vreo fata careia sa nu ii placa mult asta.

| Armenianeek a răspuns:

Probabil fiindca atunci cand mintea ta nu e concentrata pe "agatat" esti mai relaxat, ceea ce e un plus cand o fata te intalneste.