| X221X a întrebat:

De ce mi se ia pielea de pe vârful penisului? E bine sau rău și nu știți dacă îmi rămâne cicatrice dacă se ia pielea?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti se curata pielea de pe capul penisului, inseamna ca iti va creste alta in loc si nu vei ramane cu pete.

| X221X explică (pentru Emilian65):

Eu am avut bubițe roși și câteva din ele sau rupt și au format o pata și pe acia pata mi se ia pielea

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Dacă vorbești de cap, atunci e în regulă, nu-ți rămâne nimic.Acea exfoliere este de fapt o secreție a glandelor prepuțului.Ar trebui să te speli zilnic,acum că e cald, de mai multe ori, cu apă caldă și să te ștergi cu un prosop curat.
Dacă nu-ți mai trece, mergi la un medic, s-ar putea să fie ceva mai serios.

| popastefana a răspuns:

Eu la 10 ani eram mare jucator de minecraft aveam armura de diamond si casa din lemn...