| anonim_4396 a întrebat:

De ce multe fete considerati sexul oral o treaba murdara?
si aici nu ma refer sa o faceti la fiecare idiot. ma refer la iubitul vostru pe care-l iubiti. nu sunt nici un obsedat sexual, si nici nu traiesc din a imi face oral. incerc doar sa inteleg. eu de ex sa fac oral prietenei mele pe care o iubesc nu vad nici o porblema.
vorba aia, in dragoste si in razboi totul e permis.
si cati dintre voi ati facut-o?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietene, numai animalele se ling unde nu trebuie insa nu toate, am putea observa ca nu suntem departe de ele cu toata educatia daca ne avantam in astfel de "exploatari sexuala" si placeri trupesti.
Nu, este falsa impresia ca cineva iubeste pe X de vreme ce-o pune sa-i faca sex oral, apoi asteapta ca x sa fie mamica si cu aceeasi gura saruta obrajii proprilor prunci.
Tu faci ce vrei in intimitatea ta, insa nu mi se pare normal s-o faci praf pe www promovand astfel de mizerii.
Nu, nu e permis totul in dragoste, este gresit inteleasa aceasta fraza si unii fac deja abuz, apoi te intrebi de ce prietena ta ai mai face oral si altuia care-l iubeste, ca doar vorba ta, totul e permis in dragoste!
De asemenea intrebarea ta este stupida, nu pot intelege ce-ti pasa tie daca unii o fac stiind ca in acest site sunt foarte multi minori care nu este cazul sa-ti citeasca intrebarile mizere.
Da dovada de decenta, respecta intimitatea ta si a asa zisei prietene, respecta intimitatea altora de aici si nu le mai pune intrebari hazardate sa cada in capcane.
http://www.realitati.ro/04/08/2011/intimitatea-facuta-praf-si-pulbere/

| Kittynika a răspuns:

Acuma depinde de mentalitatea fiecaruia de ex asta de mai sus nu e de acord.Eu n-am nimic impotriva si pr meu imi face si eu lui,el este sg caruia i-am facut oral si nu mi-e scarba sau ceva,imi place sa-i ofer placere in felul asta,dar altuia nu i-as face nici sa-mi dea toti banii din lume. Avem incredere unul in altul nu suntem pudici, si suntem deschisi unul cu altul din toate punctele de vedere, si comunicare si sexual etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Operator. ca daca te linge pe tine prietenul tau te deranjeaza nu?
faci alergie ha? scoti toate armele din dotare si il gauresti, nu?
hai ca daca este sa te linga cineva te urci pe pereti de la cat de excitata esti.
fiecare face ce vrea. si nu inteleg comentariul tau de la prunci in jos. nu le vad rostul la acele randuri.

| alinamaimihai a răspuns:

Multe fete zic asa pana nu incearca, si multe fete zic asa pentru ca le e frica sa nu fie destul de bune sa faca o o experienta ca asta, ca sa nu mai vb ca le e rusine.Nu e nimic, aproape toate incep sa o facem cand nu ne asteptam

| Spin265 a răspuns:

Operator dupa cum arati in poza cred ca ai doar 15 ani deci nu prea ai trecut prin ale vietii... iti spun eu ca o sa o faci si tu mai devreme sau mai tarziu...

| AureliaBEST a răspuns:

Da eu cu sotul meu facem sex oral care este problema? este ceva normal. daca o iubesti si te iubeste faceti ce trebuie sa va simtiti super. nu i o rusine. iar domnisoara operator pe ce planeta esti? in dragoste tot este permis si nu sunt mizerii sau nu ai facut sex niciodata incearca si nu mai ai gandurile astea dupa timpul lui pazvante...

| francesca89 a răspuns:

Operator vei muri singura, niciun barbat nu va sta cu o asemenea ipocrita incuiata. Dupa ce te pupa maica'te te'ai intrebat vreo'data ce a facut inainte? aham. exact aia.