| Bella_1624 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Dragele mele cand i-ati facut, sau cand ii faceti sex oral prietenului vostru (care au facut) folositi ciocolata, frisca sau un cub de gheata sau alte chestii pentru a va condimenta putin viata sexuala?tongue si care au folosit ceva la sexul oral spuneti-mi ce anume si daca v-a placut la amandoi? Cum s-a simtit partenerul? Cum v-ati simtit voi?

Dau fundita:p

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ati uitat ceaiul fierbinte, luat in gura, si, incet, incet. alternat si mai apoi cu gheata.

| Narfundo a răspuns:

Fetelor incercati ciuscahappy.

| Rukhsandra a răspuns:

Dai cu piper sau cu cili ...sa vezi ce bine se simtewinking
Il condimentezi de tot big grin

| Acvila a răspuns:

Cea mai buna chestie pe care am incercat-o este bomboana de menta...(am incercat si figura cu frisca, cubulet de gheata si chiar si un sirop misto)nimic nu se compara cu senzatia care ti-o da bombonica aia de mentahee heesi mie imi place, si el e intr-al 9-lea cerlaughing

| Acvila a răspuns:

Vasiledumitru -->faci parte din categoria oamenilor inchisi la minte definitiv!

| devilll a răspuns:

Cite stie cate... ai tucat vasiletongue si poate multi alti cine poate stii ce face femeia cu gura si baiatu la fete ca nici noi nu suntem prea buni

| Musiclove18 a răspuns:

Eu am folosit inghetatalaughing Daca s-a simtit bine extaz e putin spus devil. Eu personal m-am simtit superrlove struck si ti'am zis el al felsmug O sa il innebunesti.Gandeste'te ca poate ca si in cazul meu urmeaza si randul tau whistling blushing smuglove struck Succes:*

| mikiscence a răspuns:

Mmm eu foloseam piper chestii de astea tari!:
)))))

| vasiledumitru a răspuns:

Eu n-as saruta o fata care a facut sex, oral, daca un baiat dupa ce isi face nevoile se spala pe maini, incercand sa se curete, o fata dupa ce face sex oral trebuie sa se spele ani pe si in gura, sa se curete.
Nici apa nu as bea dupa ea.

| pau2009 a răspuns:

rolling on the floor amuzante idei, deocamdata nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu Vasile Tu, ca mare tantalau mai esti maaahh, eu sarut fata si unde face sex oral si cel normal, daca e te saruta pe tine tu de ce nu?