| gigiro a întrebat:

Cat considerati ca reprezinta sexul intr-o relatie? Ce faceti daca din punct de vedere sexual nu va potriviti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiule asta cu potrivirea e o mare prostie.doi prosti sau viciosi in ale curviei nor sa se potriveasca niciodata. dar doi oameni care gandesc iubesc, si respecta, nu exista sa nu se potriveasca.sau sa nu stie cum sa se potriveasca. dao incolo de vrajeala cu potrivitu, ca orice femeie stie sa o potriveasca cu mana daca el e mai putin experimentat.si orice barbat stie sa potriveasca o scula daca stie cu ce piesa lucreaza.ai vazut doar ca nu marimea conteaza ci istetimea.

7 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Sexul reprezinta mult intr-o relatie, ma rog e ceva normal, dar daca nu va potriviti atunci cel mai efectiv va fi sa va acomodati, sa discutati, si sa asteptati, la sigur nu va fi la fel permanent, nu generalizati, aveti rabdarewinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu voi fi ipocrita zicand ca sexul nu conteaza intr-o relatie. eu chair m-am despartit de o persona minunata doar pentru ca in tot timpul petrecut impreuna nu m-a satisfacut. din fericire pentru mine am cautat pana am gasit barbatul perfect din toate punctele de vedere.

| fabiola a răspuns:

Atat cat reprezinta si dragostea!

soothe
| soothe a răspuns:

50%, iar cand e rau de tot poate si mai mult. Incercam sa ne punem de acord sau ne despartim.

| Mystique a răspuns:

In ce ar consta nepotrivirea aia? Cumva el sa fie impotent?:-o laughing sincer, nu cred ca exista nepotrivire din punct de vedere sexual, cat timp exista iubire si automat atractie, inhibitiile nu prea isi au rostul si totul vine de la sinewinking bine, nu trebuie sa minimalizam rolul sexului pentru ca este si el important intr-o relatie, dar nu de la el se porneste, ci toate celelalte conduc la el, daca vrei sa il savurezi cu adevarat... laughing

| pelu a răspuns:

90 la suta din relatie e in pat!

| Alphawolf a răspuns:

Impacarea unui cuplu in majoritatea cazurilor se finalizeaza in pat sau se poate spune ca pentru foarte multe persoane problemele se rezolva in pat, deci probleme de cuplu = sex
Daca mi-as da seama la timp cel mai probabil m-as desparti dar daca relatia noastra depinde de mai multi factori sincer nu stiu ce as face