| RAY a întrebat:

De ce noi barbati trebuie sa ne negam sexualitatea sa ne prefacem ca suntem asexuali, homosexuali si ca noi nu vrem sex de la fete? pe bune de ce sta un baiat cu o fata oare de ce? nu e cam aiurea sa ai o relatie cu cineva daca de la inceput pornesti cu minciuni?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu Ray...Si fata aia vrea sa se culce cu tine daca o atragi si te doreste dar nu e ok cand mergi cu ea la intalnire sa iti indesi capu si mainile la ea intre sani sa balesti ca un caine in calduri.
Si nu o relatie nu se rezuma doar la sex si nu doar de asta iti iei pe cineva langa tine ci pentru faptul ca ai nevoie de un suflet care sa iti tina de urat,sa iti ofere afectiune, ajutor si sprijin, intelegere, rabdare, o baza etc

| RAY explică (pentru Freya1):

Ai dreptate naty dar si sexul e important

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Sigur ca este, dar daca deodata spui fetei ca iata vreau asta sau ceva de tipu eu stau cu tine pentru asta, apai iti un lichi peste fata si se duce, crede-ma!

| Freya1 a răspuns:

Este importat normal dar nu este prioritar si nu trebuie sa dai dovada de la prima intalnire ca asta vrei ca atunci o dai in alte alea sau trebuie sa cauti in alta parte

| SG1995 a răspuns:

Pai daca ceri instant sex, sau ladi impresia asta ai flit, nu poti incepe o relatie cu un act sexual, la fel cum nu poti construi o casa de la acoperis in jos.

| Victor453 a răspuns:

Nu toti fac asa dar altii asa fac ca fetele sa mai atraga atentie la ei.
Nu stiu, cred ca deoarece asta-i normal, natural.
Este aiurea, chiar tare, cand incepi o relatie cum minciuni gata poti sa consideri ca a luat sfarsit relatia.

| RAY explică (pentru Victor453):

Daca de la inceput i spui la x ca esti gay ce sa creada fata despre tine si uite asa ajungi in zona prieteniei

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Se mai intampla si asa, cinstit nu stiu de ce, dar fetele parca mai mult tind spre baieti homo

Răspuns utilizator avertizat
| leapșa a răspuns:

Tind ca cred ca nu ai avut niciodata o relatie cu o fata de vreme ce intrebarile tale sunt simple generalizari si presupuneri happy

| RAY explică (pentru leapșa):

De multe ori le pun ca sa citesc idei noi, nu am generalizat nici nu am afirmat nimic, nu asta are importanta ce am avut eu si cum ganditi voi b

| Lawrrrr a răspuns:

De ce ar pretinde cineva că e homosexual?

| GohnnyBravo a răspuns:

Ray,cine isi neata personalitateas, acela nu e barbat.Si cand nu esti barbat, poti sa-ti iei gandul de la femei. Femeia are simturi ascutite, si din primele cuvinte deja stie ce vrei de la ea. Daca.i dai totul pe tava, devi neinteresant. Femeia trebuie starnita. Clar ca si femeilor le place sexul.Si in unele cazuri, adica multe, chiar foarte mult(mai ales cand prinde pe unu care da in ele ca-n bordura).Si femeia este om la fel c-a noi.Cand sari repede cu focul la tigara, fugi repede sa-i cumperi tigari, esti pe burta la prima comanda, iti pot garanta ca poate o sa-i vezi o pereche d bikini la uscat in cel mai bun caz.Nu cred ca nu ai vreun amic, care e copil de mingi prin grupul vostru.Asa pare oricine in fata une-i femei cand ii face toate poftele, pe gratis!(cei casatoriti se exclud din discutia asta...partial).In rest, succes, si nu uita, fi tu insuti asa cum esti!