| Sportacus123 a întrebat:

Nu vă e ciudă de asexuali? Ei nu au nevoie de iubire din partea unei fete sau băiat, nu suferă din dragoste.

Răspuns Câştigător
| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu, nu imi e ciuda. Prefer sa simt, pentru ca simtind fie suferinta, fie iubire, ajungi sa capeti experienta si sa te maturizezi.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu sunt psihopați, ei nu simt nevoia de se dar se indragostesc platonic

| nyoentox2002 a răspuns:

Ei nu au atracție pur și simplu! De exemplu eu cred că Asexualii atrag femei din cauză că cu indiferența atragi persoane, daca le oferi prea multa atenție si importanta se îndepărtează! In ziua de azi trebuie sa te doară in pl! Și niciodată să nu te deschizi ca o carte adica să le spui tot trecutul tău, că apoi e nasol! Trebuie in ziua de azi să te axezi pe altceva nu pe pizd* ele vin și pleacă! Caută-ți o pasiune!

| ALM2000RO a răspuns:

Consider că e o binecuvântare că sunt asexual, nu m-aș vedea o secundă altfel și nici nu mi-aș dori pentru nimic în lume să fiu altfel. Mă simt foarte bucuros și mulțumit că am norocul de a fi așa. big grin