| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

De ce noi fetele ii dam la o parte pe baietii care ne iubesc si ii iubim pe cei care isi bat joc?
Fetele ati observat ca baietii frumosi vai de mine se cred mari si tari si isi bat joc iar astia care nu-s mari frumuseti ne iubesc?
Am fost cu un baiat care m-a iubit enorm si mi-am batut joc de el avea un suflet mareeee nu era vai de mine frumos...era un baiat simplu sad si acum regret as vrea din toata inima sa ma impac cu el... dar nu stiu daca se mai poatestraight face

Acu mi-am dat seama ca sunt si baieti care chair pun suflet si iubesc dar noi nu observam straight face

Ce parere aveti?straight face

13 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Asa e happy

| ascovit a răspuns:

Din pacate este foarte adevarat ce spui tu. In sa tot din pacate sunt multe fete care spun "daca o femeie vrea, o femeie trebuie sa si aiba", astfel ele ii da la o parte pe cei care observa ca sunt sincere cu ele si isi bat joc, iar pe cei care isi bat joc de ele, i considera "demni", dsi ca facasta dor de "inteligenti ce sunt " la propriu, si fac asta pentru. a le intimida si sa vada daca chiar ii vor. Cui toate ca asta deste total greist

| ana_2556 a răspuns:

Ii vrem pe cei care isi bat joc pentru ca subconstientul unei fete mereu vrea "baiatul rau " si are impresia ca ea va fi cea care sa il schimbe, sau ca se va schimba pentru ea pentru ca o iubeste. Odata cu varsta majoritatea fetelor incep sa puna mai mult accentul pe comportament, pe sufletul mare al unui baiat, decat sa fie cel mai "bun" din scoala si cel mai popular.

| shtephie a răspuns:

Sunt de acord cu tine in totalitate! Asa se intampla in viata! Ideal este sa iubim si sa fim iubiti cu aceeasi intensitate, dar unul intr-o relatie iubeste mai multwinking!

| viatadecacatt a răspuns:

Exact in faza asta ma regasesc si eu.un baiat simplu si chiar in momentul asta ma cert cu el prin mesaje eu as vrea sa ne despartim desi el ma iubeste mult si chestii.chiar nu stiu ce sa fac in cazu asta ca dupa imi pare rau...dar ai vazut cand esti cu el si vezi baiatul ala frumos si smecher de care iti place parca te oftici putin ca tu stai cu unul nu foarte frumos

| sysy13498 a răspuns:

Oooooo e intrebare mai alsat fara cuvine eu iti voi da 2 raspunsuri unu esti o intrebare : crezi ca ce-i care sunt jmecheri... etc nu va iubesc? eu sunt cls a 7 fumez imi bat joc de tot si de toate dar imi place de o fata de ea nu pot sa-mi bat joc nu pot sa fac caterinca nimic e ca si cum m-ar avea la mana ce ar zice aia as face dar problema e ca nici macar nu am intrebat-o daca vrea sa se combine cu mine

acum intrebarea ta... spune-i ce ne-ai zis noua si credka va intelge daca te iubeste cum zici u povestestei ce ne-ai zis noua si 100% va intelege

oricum fato RESPECT ti-as da 10 funde pentru intrebarea asta

imi dai fundita? hai ca am raspuns dragut

| quest_6999 a răspuns:

Uau e prima oara cand vad intrebarea asta scrisa de catre o fata, RESPECT pentru intrebare!

| Iulia8659 a răspuns:

Asa am patit si eu...am iubit un baiat popular dar el si-a batut joc doar.si acum sufar foarte mult pentru ca eu chiar l-am iubit.crying
eu zic sa ii spui cat mai repede pana nu va fi prea tarziu ca poate o sa isi gaseasca alta prietena.sti thu incercarea moarte n-are.>big grin

| newname a răspuns:

Mai bine mergi la risc daca tea iubit cu adevarat mai ai sanse si vei prinde la minte alta data da speram ca nu se va mai intimpla succes

| ancik_2425 a răspuns:

Ai dreptate nu toti baietii sunt capabili sa aprecieze fetele. unii mereu isi bat joc iar altii neiubesc nu ai cei face asa e viata.iar daca inca iti place de acel baiat poate ar trebui sa faci tu primul pas ca sa va impacati si daca inca te mai iubeste iti va mai da o sansa

| simi21 a răspuns:

Ai pus punctul pe "i", fara misto, cu intrebarea astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine sa plang.

| iulia96_3803 a răspuns:

Buna...eu iti zic sa iti incerci norocul si sa il intrebi daca ar mai vrea sa fie cu tine.La mine la fel s-a intamplat eu m-am desp de el...si dupa am realizat ca adevarat ca tine la mine, si mi-a parut raw ca m-am desp de el.asa ca intr-o seara l-am intrebat daca ar mai vrea sa fie ca mine.si mi-a rasp ca ar vrea sa stea sa se gandeasca putin ca nu intelege ce se intampla de fapt.

Deci pe scurt incearca sa vorbesti cu el mai des, si dupa sa il chemi pe afara sau nu stiu undeva dar sa fiti numai voi doi...sa iti faci curaj si sa il intrebi...

Nu o sa pierzi nimic daca incerci.:-);-)