| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Am renuntat la acel baiat insurat care e cu mine in bloc.Il iubesc cel mai mult si niciodata nu o sa mai iubesc atat de mult. Dar acum. pun pariu ca e fericit cu ea.si nu mai are rost sa se bage o pustoaica de 18 ani peste viata lor, chiar daca il iubeste enorm. Vrea sa fie cu mine un baiat super dragut, are vreo 19 ani, e destept.toate calitatile le are.in schimb eu ma gandesc la baiatu` care mi a frant inima. cel insurat oh go on. Poate o sa ma mai impac cu el. poate voi mai fi cu el. o sa ne vada impreuna daca o sa stau cu tipul ala.si nu o sa mai am parte de nici o impacare si acum.chiar o sa il pierd de tot.As vrea sa il caut.sa vb cu el.nevastasa stie de mine si de el, ca m-a iubit mult, si daca afla ca il mai caut o sa fie de rau. vreau sa lupt. dar nu mai am pentru cinesad. ce ma sfatuiti sa mai fac? dau funda.si va multumesc din inima pentru toate rasp.toate toate.va promit ca va rasp si voua.la alea care le stiu.sad

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Asa aveam si eu impresia ca daca o sa imi fac un alt prieten el nu o sa se mai impace cu mine, dar nu a fost asa din contra ne-am impacat si ne merge foarte bine. Acum iti zic parerea mea, stiu ca este foarte greu sa pui in aplicare ceea ce iti spunem noi pe aici dar asta este viata si cu bune si cu rele eu zic sa il uiti si sa iti vezi de viata ta canu te merita crede-ma.Tu crezi ca daca el te iubea asa de mult cum zici tu te pareasea, te lasa pentru alta? iti spun eu ca nu iubirea nu consta numai in sex adica daca te culci cu mine stau cu tine daca nu nu. Deci nu daca te iubea sincer nu te lasa pentru alta si mai ales nu se insura. Eu zic sa nu il mai cauti pentru ca o ti se puna eticheta ca umbli dupa barbati insurati si cred ca nu vrei asta.Incearca sa fi fericita cu baiatul asta pe care abia l-ai cunoscut.Iti doresc toata fericirea din lume. papa pupici

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Incearca sa iti incepi o noua viata cu cel de 19 ani mai ales ca zici ca are toate calitatile. Poate doar daca o sa ii dai o sansa, il vei uita pe cel insurat. Nu are rost sa mai lupti pentru el, e deja luat.

| express11 a răspuns:

Bine! mai bine lasa-ne!

| iulika16 a răspuns:

Buna: Ma eu cred ca e mai bine sa nu il mai cauti cu toate ca il iubesti; esti o pustoaica de 18 ani ai tota viata inainte incearca sa iti faci un alt prieten si o sa il uiti mai usor incearca sa stai mai mult cu prietenii tai iti va fi mult mai usor asa.bafta