| singursitrist a întrebat:

De ce nu ii pasa de mine? dupa cite am facut pentru ea dar gata m am decis pacat ca nu are cine sa o anunte si pe ea am incercat dar nu mai pooooooooot in sfrsit am avut curaj sa o fac mi am taiat venele simt cumsingele cald se scurge pe mina si ma ia o stre de somn adio fata mea asta a fost adio suferinta

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ti-ai taiat venele? Daca iti taiai venele, pana acum trebuia sa fi pe un pat de spital cu doctorii in jurul tau. Se pare ca nu prea sti sa minti. Si asa din prima, aia nimeri tu toate venele? Sti cum iti tremura mana pe cutit sau pe lama cand te tai pentru prima oara? Habar n-ai! Si pentru ce sa te omori? Pentru EA? Cine e EA? E vreo printesa? Da-o in colo ca sunt destule fete. Hai sa-ti spun ceva... asa eram si eu inainte si crede-ma ca eu inca am semne pe maini. Dar de-astea faceam si eu inainte, au trecut vreo 2 ani. happy

| gigiro a răspuns:

Sper ca nu o faci, pentru ca nu e corect fata de noi si mai ales fata de tine.

| TitiDrLove a răspuns:

Fii serios laughing mori pentru fete? laughing

| fabiola a răspuns:

Si ce ai rezolvat cu gestul tau?

| katy a răspuns:

Teatru...minte de copil.

| boboletzo a răspuns:

Esti nebunnnn! mori!

| Smeck15 a răspuns:

Baiii copile! Stai cumintewinking. si eu am fost in starea astawinking. stai cuminte. nu are rost. sa risti. sa mori pentru o fata. happy mai sunt 1 milion d fete. da stiu. nu prea te intereseaza. tu o vrei pe iawinking stiu cum e. dar. pana meahappy eu la un moment dat am iesit cu 2 saruturi de la ia. si dupa am aflat ca e cam. "curvistina"... eu te sfatuiesc sa stai cumintewinking. si eu sunt "singur si trist" mi-a murit tatal. acum 6 luni. si am 14 ani. cu mama nu ma inteleg e ff greu... vezi ce faciwinking nu are rost sa risti sa mori pentru o ****. Bafta. si norocwinking

| eSc a răspuns:

N`ai tupeu, N`ai tupeu, N`ai tupeu.Da` bun ii popcornu astalaughing

| scabex a răspuns:

Murisi? aloo happy

| Bianquis a răspuns:

Bai prostulelaughingstai ma cuminte.gandestete odata
chiar vrei sa faci asta?
chiar vrei sa ii arati ca suferi dupa ea?
e o risipa de timp
daca are suflet o sa aiba resentimente
doar calmeaza-te
ca nu suntem in filme horrorwinking

| arhanghelu a răspuns:

Nu ai curaj sa ne parasesti! te provoc!

ADIO FATA MEA rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Asta e may singursitrist. daca nu i-ai dat un martisor big grin

| arhanghelu a răspuns:

Aketh,pune si tu link sa vad topicul cu "sinuciderea" big grin

| Raducul a răspuns:

Ce? nu ai ce face?