| singursitrist a întrebat:

Am facut o imi pare rauu dar nu mai suport viata asta si suferinta mi am taiat venele adio pitic

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce mi-e scârbă mie de tinerii ăştia teribilişti!
Voi nu ştiţi cum să mai atrageţi atenţia?
Ce, doreai să fie o întrebare populară? Cu 100 de răspunsuri în care să te implore lumea să nu faci asta?
Faceţi prostii fără să vă gândiţi la consecinţe, iar apoi vă văitaţi că nu mai suportaţi viaţa!
Ştii ce? Mie-mi pare rău c-ai murit fără să foloseşti cratimă în întrebarea ta.

"Baftă"!

| Alexander21 a răspuns:

Dumnezeu sa te ierte, pai sa iti fie si rusine ma, ca nu ai lasat cate un colac sau macar o pirosca sa mancam si noi acilea pe net daca tot faci pomana.Lasa ca ne vedem noi! Stai numa sa mor si eu colea peste 60 de ani! tongue

| katy a răspuns:

Hey.ce-i cu voi.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sper ca esti multumita ca ai ajuns in iad ca este pacat marehee hee cand ai program la smoala?

| arhanghelu a răspuns:

:S...esti emo? ce naiba may...mai degraba va spanzurati ca taiatul venelor lasa balta de sangehee hee

Da nu inteleg de ce?

Daca mai traiesti, lamurestema si pe mine.winking

| isiis a răspuns:

Hei daca mai esti in viata spune-mi si mie de ce vrei sa faci asta sunt curioasa de motivele astora care considera ca viata nu trebuie traita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-aveti oamenilor? Va "face" pe voi viata? Capul sus! Lasati prostiile de copii cu crize de adolescenta si traiti-va viata.Nu fiti lasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ai atras pre multa atentie, 1 suferi cu capu, un om normal nu ar face asta...
2 nu mai fa zgomot

get a life!

| FavoriteSmile a răspuns:

Iarta-ma ca intervin dar daca ti-ai taiat venele ce crezi ca ai rezolvat? poate doar ca acum ea rade si zice ca a fost prea slab! chiar si ca emo ca tot e la moda si inca sunt adept trebuie sa ai un pic de mandrie. nici macar emo nu esti. revino-ti!

| singursitrist explică:

Singur si trist nu mai e ...acum e rip :sorry:

| Sorin_7543 a răspuns:

sad si eu la fel o sa fac.