| sergiuandre92 a întrebat:

De ce nu ma excit? adica ma,, joc,, cu prietenul meu, (petting) nimic altceva caci sunt virgina. el se excita, se vede, il simt eu. dar nu stiu ce e in neregula cu mine. adica cand ma ia valul si ma mai gandesc aiurea, ma excit, dar cand sunt cu prietenul meu, eu zic ca e bine, contiunui. dar dupa ce se termina realizez ca nu sunt deloc excitata, continui doar de dragul lui? ce e de facut? funda love struck

Răspuns Câştigător
| pacoste a răspuns:

Asta pentru ca nu esti indeajuns de relaxata si poate gandesti prea mult "tehnic"("acum fac asta si stau asa si mai fac si asta, ooo, nu! nu se vede bine")Pe de alta parte e posibil sa nu fii indeajuns de pregatita psihic pentru aceste acte care desi nu sunt sexuale implica si gesturi cu conotatie sexuala pentru care poate nu tu esti inca pregatita. happy tot ce trebuie sa faci este sa te relaxezi, sa-i spui ce-ti place si ce nu ai vrea sa-ti mai faca si cel mai important...Nu mai face de dragul lui!happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimba partenerul pentru ca nu cred ca tu esti de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti lesbiana sau nu va potriviti chiar asa mult nul iubeti asa de tare.
dar mai mult ca singur esti lesbiana.happy

| sergiuandre92 explică (pentru anonim_4396):

laughing) cu siguranta nu sunt lesbiana

| SoulAssassin a răspuns:

Pettingul vostru include si cunnilingus sau mai romaneste limba in pasaric? daca stie cum sa faca, garantat te exciti..plus mai sant sfarcuri,degete,buze, coapse, buric, etc, etc..cauta si tu unu cre stie ceva

| Uofficial a răspuns:

Pai nu stie prietenul tau cum sa te excite. Gaseste si tu un alt baiat care are experienta :*

| sergiuandre92 explică (pentru Uofficial):

Nu cred ca ete vina lui deoarece este experimentat, eu nu sunt prima in niciun caz, dar eu cand se peterce schena ma gandesc la altceva, nu stiu.

| Uofficial a răspuns (pentru sergiuandre92):

Lasa-mi id tau sau nr de tel pe privat si poate ne intalnim si iti arat eu ce stiu. si dupa faci o comparatie intre prietenul tau si mine :*

| maria111 a răspuns:

Nu esti suficient de indragostita de el. in momentul in care esti indragostita lulea de cineva te exciti numai cand pune mana pe tine, deja plutesti nu trebuie sa stie cine stie ce tehnica.

| sergiuandre92 explică (pentru maria111):

Sunt indragostita de el, il iubesc mult, suntem de app 9luni impreuna, si ne iubim mult. dar cateodata chiar si cand pune mana pe mine intr-adevar ma exit dar cand facem ceva mai mult, nu se intampla si contiunui doar pentru al satisface pe el.