| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma simt atras de iubita mea incat sa-mi doresc sa fac sex cu ea precizez faptul ca sunt cu ea aproape de 1 an din care 2-3 luni certuri. avem 16 ani. ambii. Si mai precizez faptul ca de altele sunt atras. adica imi place sa incerc putin din toate dar ea e mai speciala si as vrea ca eu sa fiu primul ei baiat pentru ca e virgina.

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai poate pentru ca e mai speciala si tii la ea si nu ai dori sa ii faci rau. Daca are doar 16 ani inseamna ca e cam mica pentru asta, mai asteapta macar un an.

1 răspuns:
| Blackiron a răspuns:

Hmmmm... ai incercat sa te apropii de ea eu stiu thinking sa o mangai poate atunci te vei simti mai atras daca nu asta e astepti pana creste mai mare