| andreea_1337 a întrebat:

De ce nu ma vrea? are 14 ani eu 15 dar il plac mult si stie asta.sia cam dat seama ca il plac pentru ca eu tot timpul il cicaleam dar acum e sigur de asta pentru ca din greseala cineva a citit jurnalul meu la scoala si i-a spus.sunt corpulenta dar nu prea frumoasa dar nici prea urata. el spune tot timpul ca nu ii place de nici o fata.

Răspuns Câştigător
| doll a răspuns:

E ceva neinregula cu el...inceara ca sa vb cu el despre asta...

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E prea mic pentru asta si tu la fel. El e un baiat normal, isi traieste sfarsitul copilariei si adolescenta, nu arde etapele, nu sare peste clipe incercand sa para interesant. E normal sa nu-i placa de tine, care te comporti anormal pentru varsta pe care o ai. Nimanui nu-i plac ciudatii.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poate are mici înclinaţii gay sau poate doar tu crezi că s-a convins că-l placi. Poate aveţi definiţii diferite de "a place pe cineva".
Discutaţi deschis şi fără martori.
Dacă e jurnalul tău, ce caută să-l citească alţii?!

Succes.

| SeNyS a răspuns:

Park la o alta intrebare ziceai ca ai 19 ani, de fapt baiatul asta e varu-tu? saracu d'asta poate nu te vrea :Olume neboona:O

| Andreia1 a răspuns:

Ei da nu`i place. Stii ceva? baietilor nu le place sa isi strice orgoliul. daca i place de o fata tine pentru el si odata ce stie ca `l placi se foloseste de asta. asta e greseala atunci cand fetele zic "te plac" sau afla. te are la degetul asa ca tu nu te lasa mai prejos sa fii calcata in picioare.si fiecare e frumos in felul lui. asteapta pana acel cineva va pretuit si frumusetea ta.

| roxy_9087 a răspuns:

Intr'una din postari scria ca ai 19 ani thinking

| belltech a răspuns:

S-ar putea sa o spuna la vrajeala tocmai ca sa starneasca curiozitatea. Saruta-l si vezi ce spune dupa aia.

| T. AC a răspuns:

Pai poate lui ii este frica de ceva pentru ca esti mai mare ca si el, poate de acea ia-l si discuta cu el dar in particular fara nimeni in jur ca vad ca esti putin tupeista imi place astasmug