| CaBrOn a întrebat:

De ce nu pot avea o relatie daca am unele probleme de greutate crying?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Nu te stresa din cauza asta, si eu am probleme de genu, insa nu e asta o problema, si mi-am dat si eu acum seama. Gandeste`te, iti doresti pe cineva care sa te accepte cum esti, daca ai arata mai bine crezi u ca ar fi sanse d emai mulre relatii, dar gandeste`te ca asa, iti dai seama cine te iubeste cu adevarat. Vei intalnii pe cineva care s ate accepte cu tot cu defecte, deoarece nimeni nu e perfect. CAnd intr-o relatie unul din parteneri vrea sa schimbe ceva la celalat nu merge nimic bine, insa cand cei doi se accepta unul pe celalat exact asa cum sunt, atunci poti spune ca e o relatie in acre chiar exista fericire. Vei gasi pe cineva care te va place exact asa cum esti/. Daca chiar iti doresc sa arati mai bine fa mult sport, asta te va ajuta enorm de mult, propia experienta. Insa nu uita, ce e in interior e mai de pret caci timpul isi pune amprenta pe fiecare dintre noi, fizic, insa in suflet poate ramane aceeasi iubire arzatoare! Bafta

8 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai stii asta nu ar trebui sa fie o problema pentru ca nu toti baietii sunt la fel vei intlni un baiat sau mai multi care o sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru frumusete stai linistita dar naietii in ziua de azi is rai si vor doar sex... ce e al tau e pus deoparte

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eu nu sunt foarte grasa(nici slaba nu sunt) si tot n-am prieten. laughing Nu e mereu vorba de greutate, ca si alte fete ffoarte grase au prieten. Poate ca inca nu ti-ai gasit baiatul potrivit. Nu-ti face griji, va veni el cand tu te astepti mai putin. Nu dispera sa cauti ei vor veni singuri. Si nu te mai gandi la felul cum arati, poate... candva... cineva se va "uita" si la sufletul nostru. Te pupa Camaleon! :*

| flory_9483 a răspuns:

Suntem diferiti, avem pareri diferite, dar nu te descuraja pentru ca mai exista persoane care se uita in sulfetul tau si nu la cum arati.Ar trebui sa invatam ca nu frumusetea conteaza atat de mult, ci sufletul unui om si gandirea acestuia.Stai linistita ca vei gasi pe cineva care sa iti fie alaturi la bine si la greu cineva care sa te merite si sa te pretuiasca.multa bafta

| cosmina16 a răspuns:

Stai linistita...vei gasi un baiat care sa te aprecieze asa cum esti
si eu am probleme cu greutatea si am prieten de 3 ani
nu eram deloc slaba cand ne-am cunoscut
si nu e singurul care ma accepta asa cum sunt:P
vei vedea ca nici nu stii cand apare dragostea la usa:P
de ce nu tii o dieta?
fa mult sport... eu am slabit foarte mult pana acum si mai am de slabit
datorita sitelui www.forum.slabute.ro am reusit:P

| MeduzaInaripata a răspuns:

De obicei, oamnenii daca te vad frumos/a, slab/a, iti dau o sansa sa te asculte...pentru ca la ei nu vorbeste sufletul, ci altceva whistling

| Nommm a răspuns:

Nu trebuie sa fi trista. daca persoana aceea te iubeste nu ar trebuie sa se conteze fizicul... daca tu vrei ai putea slabi

| Nommm a răspuns:

Nu trebuie sa fii trista din cauza asta. daca el te iubeste nu trebuie sa conteze aspectul fizic... daca nici tie nu iti place cum esti ai putea slabiwinking

| madalina_5146 a răspuns:

Pana la urma acum toti se gandesc numai la frumusete, la aspectul fizic... dupa parerea mea nu asta conteaza chiar atat de mult la o persthinking te poti indragosti si de felul ei de a fi. adica pe bune as prefera de o mie o ori o persoana care se oarta frumos cu mine si nu arata chiar superb decat o persoana care arata super bine si ma injura, imi vorbeste urat si are mai multe relatii deodatastraight face pana la urma va aparea cineva si pentru tine sa te accepte asa cum esti love struck si persoana cate te accepta asa cum esti cu calitai si defecte tine cu adevarat la tine. stai fara grija, va veni si vremea talove struck