| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, ati avut probleme in cuplu datorita diferentei de ....greutate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.De obicei cine se aseamana se aduna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa ai o viata de cuplu automat trebuie sa ai un partener.Partenerul acela nu e orb, el te vede pe tine cum arati, iar atat timp cat te-a vazut cum arati si a acceptat sa fie intr-o relatie cu tine trebuie sa fie chiar retardat sa isi dea seama apoi ca nu ii convine cum arati.

| AliMiha a răspuns:

Nu, nu am avut niciodata probleme legate de diferenta de greutate...