| Alina234 a întrebat:

De ce nu pot suporta cind imi este bine in timpul actului sexual? cand sunt pe punctul de a avea orgasm ma blochez! de ce?

Răspuns Câştigător
| MauiStatue a răspuns:

Se numeste squirt.
Nu trebuie sa iti fie teama atunci, daca va cunoasteti de atata timp.

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Totul este de la psihic.

| Alina234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu prea cred ..ca ne simtim foarte bine impreuna si suntem foarte deschisi unu cu altu..ne putem permite orice fantezie...insa cind ajung la acest moment happy nu mereu insa ma opresc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roagă ți prietenul să î ți facă un masaj înainte, să te relaxeze.

| Alina234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Prietenu ini face masaj si ma pregateste bine..si mereu vrea sa-mi faca pe plac si ma intreaba cemi place si ce nu ...de multe ori cind vrea sa se joace cu clitoru eu nu-i dau voie ..senzatia e prea mare nu pot suporta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De frigiditate nu ati auzit oameni buni?

| MauiStatue a răspuns:

Nu te relaxezi destul.

| iLov3pitik1 a răspuns:

Trebuie sa fii mai relaxata si sa fii pregatita pentru. asa ceva

| Alina234 explică (pentru iLov3pitik1):

Ok..si cum sa scap de senzatia ca vreau la veceu..de multe cand vine acel val de placere am parerea ca vreau la viceu si ma opresc sadsadsad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alina234):

Wc

| Alina234 explică:

In timpul cind trebuie sa dau drumu...am senzatia ca de fapt vreau la veceu..si mereu ma blochez...ns ce de fapt e pe aproape big grinbig grin:

| Alina234 explică (pentru MauiStatue):

Am citit ce reprezinta squirtul...asemanator..insa nu inteleg e de bine sau rau?

| MauiStatue a răspuns (pentru Alina234):

E de bine, stai linistita. Ejaculezi un fluid doarwinking

| Alina234 explică (pentru MauiStatue):

Uff.acum mai stau linistita.ca apoi mi se parea ca ceva nu-i normal...ce atitea ori vreau la baie big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| MauiStatue a răspuns (pentru Alina234):

Apropo, de senzatia aia nu o sa scapihee hee dar cativa stropi de urina acolo, nu strica, doar vezi sa nu ii faci un goldenshower. laughing

| Alina234 explică (pentru MauiStatue):

Mdea. am citit ceva despre faptul ca putine dintre femei pot avea acest squirt.da nu stiu dac vreau asa ceva big grinbig grinbig grin cu toate ca e unicu meu partener si imi permite sa ma simt destul de libera si sa fac ce vreau in timpul actului sexual.dar totusi sad

| MauiStatue a răspuns (pentru Alina234):

Se numeste squirt.
Nu trebuie sa iti fie teama atunci, daca va cunoasteti de atata timp.

| Alina234 explică:

Chiar daca am relatii cu una si acceeasi persoana aproape 2 ani.si suntem foarte deschisi si ne permitem orice fantazie so indeplinim.in sens ca suntem foarte deschisi in planul sexului si foarte apopiati.
si totusi nu sunt relaxata destul?

| serenaS a răspuns:

Buna Alina,
E ceva care nu te lasa sa te relaxezi, poate ti-e teama.Problema ta e de natura psihologica si doar intr-un coment nu pot sa iti explic sau sa te ajut cu vreun sfat, nu am detaliile necesare, pe care sunt sigura ca nu vrei sa le expui in public