| zilog a întrebat:

De ce nu se legalizează prostituția în România!?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza incompetentei din guvern

| Simpatic a răspuns:

Pentru ca avem un guvern de cacao care nu doreste ca sa primeasca niste bani in plus, ci prefera sa castige evazionistii denumiti pescari, astia care nu muncesc pe nicaieri, sunt niste retardati dar au bani pe mana.

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Este legalizată tacit, adică tolerată. Nu ai cum opri fenomenul, el există dintotdeauna.

Avantajul recunoașterii în mod oficial ar fi că nu îți iei țeapă cu poze false.

Dezavantajele rămân bolile cu transmitere sexuală, traficul de carne, violența, mai ales că nația noastră nu este cea mai educată, tolerantă și politicoasă din lume, și cu un sistem medical și de sănătate publică de.

În condițiile în care în România femeia (mai ales prostituata) e privită ca un obiect), mă tem pentru viața lor.

Sunt nenumărate soții neglijate de soți și care își găsesc alinare pe forumurile dedicate și în întâlnirile undercovered (iar siteurile astea de profil nu sunt încă la suprafață, nu sunt cunoscute tuturor). Îți dai seama ce o să iasă când un imbecil își va găsi prietena/nevasta pe lista vreunui bordel?

Adineauri am citit o știre că în Italia, un om s-a dus împreună cu un amic la prostituate și și-a surprins soția în timp ce negocia tariful cu un client. Deznodământul nu a fost unul fericit pentru femeie, noroc că în zonă era un echipaj de poliție...

Transpune asta la realitatea românească și vezi ce iese...

| LostForForever a răspuns:

Nu ma face sa rad ))))

| Silviu0792 a răspuns:

O sa se legalizeze in toata europa in mai putin de 5 ani stai chill nu iti fa probleme

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Biserica e de vina

| GabiButWhy a răspuns:

De ce ma? Vrei sa nu te prinda politia pe strada?

| zilog explică (pentru GabiButWhy):

Vreau să se vadă că 99, 9999999999999999% dintre Români sunt curve călăi și mercenari