| MladinA a întrebat:

De ce nu "tasneste " sperma cand ma masturbez... Scuzati intrebare dar sunt curios!

32 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dumnezeule! Asa de mic si cu intrebari care ma lasa muta straight face. Nu cred ca se produce asta pentru ca tu esti inca un copilwinking. Nu vrei sa iti traiesti copilaria?

| unione a răspuns:

E oprita tasnitoarea

| tim a răspuns:

Lasa ca mai cresti si atunci nu o mai poti opri. intre timp fa o pauza pana mai incolo

| danutsik a răspuns:

Copilu da cati ani ai mami?

| roxy_5007 a răspuns:

Ma contrazic pe toti deoarece eu ador biologia si am studiat multe si scrie clar ca la 12 ani inainte de a intra in pubertate apar ejacularile precoce. Deci el are sperma doar ca nu este bogata in spermatozoizi si e in cantitate mica

| Zâmbărici a răspuns:

E infundata...Desfund-orolling on the floorrolling on the floor

| perla a răspuns:

Daca ai varsta care e in foto nici nu ai sperma la varsta asta!

| CudiDaKid a răspuns:

Poate ai dop si nu ieselaughing

| CuppiDoon a răspuns:

Esti prea mic la 13 ani apar "schimbari in viata ta ".

| ZeroBarat1 a răspuns:

Mai ai rabdare baiatule, ce intrebare fara rost, laughing

| PikaRawrr a răspuns:

Mai copilas. eu cred ca nu sti pe ce lume traiesti.sa sti ca ai uimit multa lume cu intrebaile tale de ****. paintii tai stiu ce faci? Vai de curu tau. straight face ai socat si inca vei soca...scuza-mi limbajul dar ma uimeste postia ta :-s cand iti revine mintea inapoi posteaza alte intrebari.sa sti ca toti asteapta waiting

| Crucified a răspuns:

Desfund-o cu aspiratorul, sa vezi ce bine functioneaza!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne... cate intrebari aiurea poti sa pui straight face. Aici exista doua explicatii: ori inca nu produci destula sperma ca sa iti "dai drumul", ori nu stii cum sa faci sa "tasneasca". Dar nu mai bine astepti sa faci si tu macar ani de buletin inainte sa te preocupe lucruri din astea? Sau macar nu le mai posta aiurea pe net, ca nu atragi decat mila, serios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii in ce saptamana ne aflam? straight face

ai facut una mica dupa spovedanie sau impartasanie? rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a dat sia m 10 ani fa-ti laba cam o ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii din ziua de azi ne uimesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...doamne ce copii distrusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vezi de copilarie si de masinute joacate distreazate si dupa aia vezi cum apar greutatile lasa prostiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti ba eu am 11 ani si ii dau in cap cam 5 min si dupa aia zici ca e izvor! nu se mai opreste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminati tampitilor eu am sperma de la 10 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de fundul vostru de copii daca voua va arde de masturbat cand mata si tactu se rup de munca. Intreaba-l pe tactu vezi ce scatoalce iei. Misca si invata tabla inmultirii ca o sa ajungeti niste retardati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si nu mi-a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 15 si nu imi iese sperma
dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa asta e oprita cheama RADETU SA tio desfunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L0l mai lasa sa creasca esti copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu te mai gandii la datsea. si asteapta ...Doamne ce copii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor, e ceva grav, crede-ma. NU glumesc du-te cat inca mai ai timp altfel s-ar putea sa ai o problema cu producerea spermei... e o urgenta du-te cat mai devreme la dr.

| aNoNN1m a răspuns:

Daca o freci mai cu talent o s-o ia la fuga prin casawinking

| Eminemscu a răspuns:

Bai frate...voi sunteti nebuni? eu am 13 ani am dat o singura data la... si mi-o tasnit de nu mai stiam cum sa o opresc.de atunci mi firca sa mai dau. poate ramai impotent nabule.trb ta da are mai multe efecte negative.