| florin9999 a întrebat:

Am aproape 14 ani insa nu s-au manifestat reactiile normale ale pubertatii inca.Am par in zona genitala, dar in zona axilara nu, nici facial nu prea am, nu mi sa ingrosat vocea si nici nu mi-a dat sperma, adica cand ma masturbez tasneste un lichid aproape transparent spre alburiu dar nu este sperma. Oare de ce? Ar trebuii sa imi fac griji?

1 răspuns:
| BoT1441 a răspuns:

Nu, nu ar trebui. Procesul de maturizare la baieti dureaza pana la 17 ani, deci mai ai timp.