| fidora a întrebat:

De ce nu vrea prietena mea sa facem sex, atunci cand are ciclu?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Din mai multe motive.
1. Murdareste cu sange peste tot.
2. Are un miros deranjant.
3. Are dureri abdominale.
4. Exista un risc ridicat sa faca infectii.
5. Probabil ii este jena.
Tu ar trebui sa intelegi si astepti cateva zile pana ii trece, ca doar nu vine apocalipsa si nu mai timp sa faci sex...

13 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Pentru ca nu-i igenic...in primul rand!

| mona a răspuns:

Pentru ca e scarbos, numai cineva [obsedat] care nu se poate abtine de la sex o face pe ciclu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu de ce vrei?

| Corina566 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce intrebare stupida! vrea ca e baiat orce baiat vrea astatongue

| Felys a răspuns:

Cred ca in primul rand se teme ca va veti murdarii,apoi posibil sa aiba si dureri mari, plus faptul ca pot apare infectii dupa asta, asteapta si tu pana ii trece, nu dureaza mult, 4-5 zile maxim pe luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă are ciclu!

Ce e aşa complicat?

| Madayna a răspuns:

Pentru ca nu este igienic si nu-i este confortabil mai ales daca are dureri de la ciclu.

| Chamberlin a răspuns:

Ii e rusine sa nu ii curga atunci cand faceti sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Anitta97 a răspuns:

Pentru ca prietena ta are dureri la ciclu si ii este jena! Este scarbos laughing) In plus este riscul sa faca cancer la ovare!

| Grasuy a răspuns:

Violeaz-o ii va place si va crede ca o iubesti

| mariusika31 a răspuns:

Daca acum faci figuri cand o sa fie gravida? sa te vad ce faci laughing

| ginaroxana13 a răspuns:

Pai nu este ceva igienic... poate ramane foarte usor insarcinata si poate face cancer