| Madalin061 a întrebat:

Prietena mea vrea sa facem sex prea des, de ce?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca ii place sexul

| VadTot a răspuns:

Pentru ca asa ai obisnuit o! Stai linistit nu i singura nu trebuie sa ti se para ceva anormal!laughing)

| Nastia a răspuns:

Daca vrea sa se simta bine des, asta e.fa-i pe plac.sau tie nu-ti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesatula, frate! Satisface-o! Ce vrei sa-ti spunem? Sau nu poti tu prea des! M-am prins.

| bogdan72 a răspuns:

Stiu persoane care fac de 10 ori pe saptamana. Cat de des faceti de este "PREA" des? Si in plus, nu inteleg ce iti e asa greu sa o satisfaci. Noi, ca barbati, avem foarte multa energie sexuala. Vrea sa faceti? Faceti-o! Daca ti se pare ca devine monoton, incercati sa mai schimbati. Faceti doar oral, sau schimbati pozitiile sau faceti cu scenarii. Poate ea are nevoie de sex, ce te doare? Penisul? Ma indoiesc...

| jess179 a răspuns:

Si eu care credeam ca baietii vor sex foarte des.

| hellaw a răspuns:

Pentru ca e nesatula.

| Madalin061 explică:

Are ideei iesite din comun, intr-o seara stateam amandoi in pat, ne uitam la un film, si incepuse sa ma mangaie la ****, si cica ii place sa stea in bratele mele ca se excita

| Nastia a răspuns (pentru Madalin061):

Astea-s idei iesite din comun? cred ca problema e la tine.normal ca ii place sa fie tinuta in brate si apropierea ii da pofte.doar nu i-o place sa fie lovita si tinuta afara, pe pres.doamne...

| FucktheSystem a răspuns (pentru Madalin061):

Asta e idee ieșită din comun la tine? E cât se poate de normal.
Mai exact cât de des vrea prietena ta să faceți sex?