| Cristina788 a întrebat:

De ce nu vrea sa vorbeasca cu mine?
Asta vara eram indragostita de un baiat, am facut rost de nr lui dar nu indrazneam sa-l sun, acum o saptamana mi-am adus aminte de el si l-am sunat dar nu mi-a raspuns, i-am trimis mesaje, cu subiecte de genul: ce mai face, daca ar vrea sa ne vedem, dar fara sa-i zic cine sunt... si nu mi-a raspuns nici la mesaje, nici macar sa fie curios sa vada cine sunt, l-am stresat cu mesaje toata saptamana si nu mi-a rapsuns la ele. Ieri i-am scris mesaj si i-am zis ca sunt o admiratoare de-a lui dar nici asa nu a mers. Dupa acest mesaj si-a inchis tel.
De ieri tot incerc sa-l sun si are tel inchis, de ce toata saptamana nu si-a inchis tel si tocmai cand i-am zis ca sunt o admiratoare l-a inchis repede?
M-am interesat de la niste prieteni daca mai are nr asta de tel, si un baiat mi-a zis ca s-ar putea sa-i fii dat cartela lui sora-sa, si un alt prieten mi-a zis ca nu-i adevarat tot nr asta il are.
Dar intrebarea este: de ce nu mi-a raspuns la mesaje? credeti ca o fi cartela la sora-sa? sau e la el dar nu vrea sa vorbeasca cu mine... poate ca are prietena?

5 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Este posibil sa aiba o prietena, dar cel mai sigur crede ca esti o fata care vrea sai joace farse.incearca sa vorsti sai aflii id-ul de mess sau sa afli uns de stai si sai faci o vizita.sai zici cate place de el sau sa iesit la un suc sau ceva de genu si sal abordezi incet.restul e de la sinehappy

| alleecsandra a răspuns:

E posibil sa aiba prietena si nu e interesat de alte fete!

| Ambrus a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu are centi sa iti raspunda?raised eyebrows

| PeOAltaLume a răspuns:

Clar! Are prietena iar pentru a evita certurile cu prietena lui si-a cumparat alta cartelahappy. Eu una asa imi explic. Alt motiv nu vadwinking Eu zic sa il uiti!

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Poate n-are credit!