| Cedry2k1995 a întrebat:

De ce o fata cand o intrebi vrei sa ne combinam ea zice... iti dau maine raspunsul... adica. nu stie daca te place sau nu?laughing ce e de gandit. daca iti place de persoana aia te combini cu ea daca nu. nu.

Răspuns Câştigător
| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu e sigura pe ea.ori ai luat-o prin surprindere.:]

10 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Se gandeste la cat de urat esti si la ce alte optiuni mai bune are.

| Cedry2k1995 explică:

Da dar treaba e ca raspunsul a fost da...

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Pentru ca poate tipul ala este urat sau nu ii place de el si pentru a evita problemele ca si cum '' Nu vreau sa stau cu el'' daca a spus asa poate tipul se simte jignit si ea nu crede ca este bine. Eu de obicei cand ma intreaba un tip aca vreau sa stau cu el si mie nu imi place de el sau nu ma intereseaza ii spun ca ma mai gandesc pentru ca sa nu se simta penibil.

| devilmilan a răspuns:

Asa sunt fetele nu pot spune din prima da sau nu si e mai bine asa plus ca sigur faza cu combinatul e la minore big grin nu prea se mai spune asa big grin

| Raul1 a răspuns:

Sincer sa iti zic eu tot timpu patesc asa da nu stiu dc

| Mari12 a răspuns:

Ba nu este asa silviu. Deci eu stiu pentru ca fata si am facut si m-am gadit ce vom face in viitor daca ne vom certa si altele.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Mari12):

Ti se pare ca incercasem sa dau un raspuns serios?laughing Un singur lucru stiu: NICIODATA nu incerca sa intelegi ce-i in mintea unei fetebig grin Asa ca...de unde sa stiu de ce trebuie' sa se gandeasca atat timplaughing

| Mari12 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Cred ca nu esti afemeiatrolling on the floor si asa ca taci din gura dac nu sti:d

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Mari12):

De unde ai vrea sa stie un baiat ce e in mintea unei fete? laughing

| blakterraa a răspuns:

Ori sunt surprinse...ori trebuie sa se consulte cu prietenele ei si sa de-a vestea(am patit-o ...mai multe depinde ce fel o ei