| alexandru_2302 a întrebat:

De ce o fata care este curtata de multi baieti, cauta un baiat in alta parte, spre exemplu unul care nu se da la ea... oare de ce?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cu cat ajungi mai greu la prada, cu atat este mai ravnita si mai apetisanta...

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Fie nu este interesată sau impresionată de acei băieţi, fie preferă să dea curs provocării reprezentate de acel tip pe care nu îl poate avea.

NOname
| NOname a răspuns:

1. Poate cei, care o vor, o curteaza, n-au reusit sa-i capteze atentia in mod deosebit, n-au fost suficient de interesanti pentru ea.
2. Este uman sa ne dorim ceea ce nu putem avea, iar de un lucru (persoana, in cazul de fata) obtinut cu greu tinem cu dintii, il pretuim mai mult (dar nu e o regula).

| Anet a răspuns:

Din cauza faptului ca le plac baietii inabordabili, trebuie sa lupte ca sa fie cu un tip nu sa i se ofere pe tava, e mult mai interesant asawinking

| sofia_8041 a răspuns:

Pentru ca fiecare dintre noi ne dorin ceea ce nu putem avea si nu vrea ceea ce avem deja

| xXCrystyanXx a răspuns:

Daca tu ai avea in fata ta 10 inghetate cu vanilie iar tie iti place la nebunie ciocolata, nu te duci sa-ti iei o inghetata cu cioco?

| Uilula a răspuns:

Pentru ca lor le place sa lupte pentru baieti si asa pare mult mai interesant.Ele fac intr-un fel treaba baietilor si noua nu ne prea convine(baietilor) de aceea i se face curte acelei fete.
Aici este un fel de razboi intre baieti si fete si vor sa vada care este mai tare dintre aceste doua fiinte:baiatul sau fata.
Fetelor lasati baietii sa va cucereasca!

| DavidDj a răspuns:

Poate acelei fete nu ii place sa fie curtata.Isi doreste un baiat care sa nu iasa atat in evidenta.Parerea mea, sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu e si ceea ce ea cauta/simte. Mda, se mai intampla...

| aida_1576 a răspuns:

Fiindca stie ca la cei care o curteaza se poate intoarce oricand, daca nu i merge cu baiatul care nu o baga in seama