| mispis a întrebat:

Hei.De ce baietii isi pot bate joc atat de usor de fete? De exemplu, aseara am stat cu un baiat la o petrecere dar nu ma simt atrasa de el, desi e dragut, asa ca am zis sa nu-l bag in seama daca ma cauta, sa fiu indiferenta cu el etc dar nu pot.Parca nu ma lasa inima, mi-e mila, nu-l pot face sa sufere. Dar stiu destule cazuri in care baieti si-au batut joc de fete.Ma intreb cum reusesc? Nu ca as vrea sa invat meserielaughing dar ei sunt oare de gheata? Adica inima lor. Voi ce parere aveti?
Pentru baieti:Ati ranit vreodata o fata? V-ati simtit bine dupa? Sincer!

Răspuns Câştigător
| andreyxplode a răspuns:

Si noi baietii avem inima ca si voi ...noi suferim mai mult decat voi doar ca nu ne aratam. un baiat cand raneste o femeie insemna ca si el la randu lui a fost ranit. daca stai un pic mai atent de vb cu un baiat iti vei da seama la orce baiat daca are razbunare in el sau nu.PAREREA MEA:p bafta!

5 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Fiecare a avut parte de cate o deceptie in dragoste, fiecare a iubit dar a si ranit. Tot ce putem face este sa invatam cate ceva din fiecare experienta.

| Kylexy a răspuns:

Nu am ranit niciodata o fata mai ales sa ma despart de ea

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca nu avem inima de piatra asa cum crezi.Sunt doar unii care profita de naivitatea unor fete si crede-ma ca nu sunt putine.La fel pot spune si despre fete.Si unele dintre ele ranesc.

| cccristi a răspuns:

Mi s-a intamplat sa ranesc o fata, dar nu am vrut, sa atasat de mine prea repede si eu nu vroiam o relatie, vroiam doar o aventura dar ea nu vroia asta, asa ca am fost nevoit sa termin relatia cu ea, poate ca o sa fiu criticat dar eu sunt sincer si am aflat ca ea a suferit multa vreme si m-am simtit prost dar mi-a trecut intr'o ora

| ankutzik1475 a răspuns:

Unii baieti chiar nu au inima dar sunt si altii care sunt mai inimosi decat fetelehappy