| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o fată este curtată de mulți baieti, înseamnă că e " neserioasă"?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca arata bine.Una e curtatul alta e culcatul.

| Drolja a răspuns:

Curtată cum? De șase, gen Vaslui?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

INCORECT, inseamna ca esteo fata frumoasa, ingrijita si cu prestanta. ca baiat esti mandru sa ai la brat asa fata. NU exista barbat care sa se simta ok alaturi de o urata de care fug toti

| corbulalbrosu a răspuns:

NU, Nicidecum, din potriva.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este adevarat.

| aXy99 a răspuns:

Nu. Inseamna ca arata/se comporta bine.

| sofisis a răspuns:

Stupid. Nu, normal ca nu. Numarul de admiratori nu are cum sa dovedeasca ceva despre caracterul moral al unei femei...

| 6684464 a răspuns:

Daca se culca cu mai multi baieti sigur e "neserioasa".
In rest, se datoreaza faptului ca este frumoasa, placuta.

| Tinna666 a răspuns:

Nu! nu inseamna decat ca e o fata frumoasa, placuta de cei din jurul ei

| Jessica007 a răspuns:

Nu.Inseamna ca este frumoasa, atragatoare si de aceea atrage privirile celor din jur.O fata este neserioasa atunci cand are diverse aventuri cu n barbati.

| Madut a răspuns:

Nu, inseamna ca esti apreciata si ca le place de tine happy