| harciog a întrebat:

De ce o femeie pe care o refuzi te uraste in asa hal incit ar merge pina sa te elimine fara nici un regret? Era o tipa pe la serviciu pe care am refuzat-o si a inceput calvarul meu.Am ajuns sa ma injure de biserici si sfinti, chiar mi-a adus la cunostinta ca mama ar avea biserica si injuraturi pentru care ar fi invidiat-o orice vacar notoriu. A mers chiar mai departe afirmind ca eu eram cel care ii propuse-se si s-a dus chiar si la director sa-mi propuna un transfer ca ea nu mai poate fi colega cu mine ca n-o las in pace si ceea ce culmineaza este ca nici n-aveam cum sa demonstrez nimic si deci imi vedeam dreacu 'de treaba.Ma gindesc ca am fost si noi ca barbati refuzati dar parca nu ne manifestam naibii asa.De ce sint femeile asa pornite?

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Woow laughing tare. Da eu stiu ca fetelor nu prea le place sa fie refuzate, ele fiind obishnuite cu atentzie bla-bla-bla etc, imagineaza-ti daca o intaratai apoi nu continuai si m departe! tongue oricum ia-ti un caine tongue >big grin

| harciog explică (pentru Picasso):

Bai sint batute-n freza asculta-ma.Venea spre mine sa-mi comunice ceva strict despre serviciul si,daca ea ma acuza mereu, i-am spus speriat, la mega;-Stai acolo ca tu vrei sa ma violezi.Vai de mine, a vrut sa-mi dea cu o ranga in cap, de fapt a dat dar prin aer de era sa-i zboare capul altui coleg.

| Picasso a răspuns (pentru harciog):

rolling on the floor))))) ia-ti si o casca eventual laughing si in cel mai rau caz niste cursuri de lupe cv acolo! periculoase muieriiliii asteabatting eyelashes

| harciog explică:

Mai vrei sa i-o tragi unei femei dupa toata demonstratia de tembelim acordata? La un moment dat tot trebuie sa te retragi si daca Doamne fereste se intimpla sa i-o tragi ca lumea iti dai seama ce iese?

| harciog explică:

Cum naiba te apuci de treaba s-o faci naspa naibii.Ori esti hotarit ori nu ce naibii? Lucrezi impotriva naturii? Si lasind nebuneala ei la o parte daca e asa experimentata incit sa te stoarca de toata experienta indiferent cit esti de rezistent?

| nony a răspuns (pentru harciog):

Ptiu, drace, tu nu stii ca sexul din razbunare e pe locul 3 in top 10? Fá ce-a zis Phony ca e de binewinking

| harciog explică (pentru nony):

Cum sa faci ma nony ceva care nu-ti vine? Aiurea asa, fara nici tragere de inima? De ridicat problema nu-i nici o greutate dar vrei sa-i dau acolo doua zile fara a simti nimic?

| harciog explică (pentru harciog):

O zi buna tuturor.

| harciog explică:

Poate iau dreacu furadan ca nu le am nici cu pastilele nici cu efectul lor, cel putin pina acum.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca vrei sa ii distrugi viata, cum ti-a distrus-o si ea tie... fwteo si da-ti drumul in ea...sau cel mai bine:dai perversa ca pe targu` harciogului si o calmezi.

| Roxana121 a răspuns:

Femeleor nu le place sa i se refuze cevatongue asta unu, sh doi barbatii nu stiu de ce poate fi in stare o femeie cind se enerveaza sau e furioasatongue parerea mea este ca nai dat de femeia care trebuiatongue adica ai fost la momentu nepotrivittongue sh s-a intamplat ce sa intimplat.Vezi sh tu sa nu te de-a afara sh din casa tabig grin

| LolitaLempicka a răspuns:

Eu cred ca tipa nu se f**** de mult si avea cea mai mare speranta la tine, cum tu ai refuzat-o, s-a dezlantuit Catrina.pe bune acum cred ca nu o mai facuse de mult se urcasera hormonii la cap, vroiaa si ea maciuk de a reactionat sa-ti dea cu nu stiu ce in caprolling on the floora fost amuzant oricumlaughingimi pare rau pentru tine

| Yuliana17 a răspuns:

Probabil te placea si nu isi dorea sa o refuzi... acum depinde sh cu ce anume ai refuzat-o thinking in general femeilor nu le plac sa fie refuzate sh mai ales de un barbat pe care il place. parerea mea big grin intr-adevar nu toate suntem la fel fiecare fixul ei